piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

Kronika policyjna 997

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje
o wybranych zdarzeniach zaistniałych od 16.10.2004 do 17.10.2004

Kradzież mienia – w dniu 16 października 2004 roku około godziny 9.50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został poinformowany telefonicznie przez właścicielkę jednego ze sklepów na ul. Mickiewicza w Grajewie o tym, że nieznany sprawca od 15 października do 16 października 2004 roku do godz. 8.00 dokonał kradzieży kartonowego pudełka z zawartością około 50 sztuk kart doładowujących telefony komórkowe różnych sieci oraz kart impulsowych TP S.A. Pokrzywdzona oszacowała wartość strat na sumę 1000 złotych.
Sprawę prowadzą policjanci Sekcji Kryminalne KPP Grajewo.


A P E L

W OSTATNIM OKRESIE CZASU NASILIŁY SIĘ KRADZIEŻE ROWERÓW POZOSTAWIANYCH PRZEZ WŁAŚCICIELI BEZ NALEŻYTEGO ZABEZPIECZENIA. Dzielnicowi ostrzegają ,iż nie zabezpieczenie roweru i pozostawienie go na klatce schodowej bloku jest zachętą dla potencjalnego złodzieja i prawie zawsze kończy się jego kradzieżą. Dbajmy o swoje mienie a w ten sposób pomożemy Policji.


Sporządził:
m. asp. Andrzej Łagodziński

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.