997

  • 13 komentarzy
  • 12467 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Kradzież torebki

12 stycznia ok. godz. 17.40 w Grajewie w rejonie tzw. "ślepego jeziorka", młody mężczyzna niespodziewanie wyrwał torebkę przechodzącej obok kobiecie. W torebce znajdował się dowód osobisty, klucze oraz pieniądze w kwocie 100 złotych. Mimo natychmiastowej interwencji policjantów sprawcy nie udało się zatrzymać. Osoby będące świadkami zdarzenia prosimy o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy.

2. Kradzież butli gazowej


W dniu 12.01.2007r. ok. godz. 17.00 w Grajewie na ul. Piłsudskiego ze skrzyni ładunkowej samochodu dostawczego, nieustalony dotychczas sprawca, ukradł butlę gazową z gazem propan - butan. Właściciel oszacował wartość butli na 155 złotych.

3. Nietrzeźwy kierujący


14.01.2007r. ok. godz. 00.30 w Grajewie na ul. Wierzbowej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu m - ki polonez mieszkańca miejscowości Mikuty. Mężczyzna zdążył dokonać uszkodzeń dwóch słupów trakcji elektrycznej. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Wynik badania stanu trzeźwości 1,50 promila.

4. Kradzież sklepowa


14.01.2007r. o godz. 9.35 w Grajewie w jednym ze sklepów został złapany na kradzieży 13 - latek z os. Południe. Próbował ukraść pyzy wartości 6 zł.

5. Finał WOŚP

Podczas 15 finału WOŚP na terenie powiatu grajewskiego nie odnotowano żadnych incydentów, gdzie dochodziłoby do zakłóceń porządku publicznego, kradzieży na szkodę kwestujących i innych zdarzeń o charakterze kryminalnym. Uczestnikom kwest dziękujemy za zastosowanie się do udzielonych zaleceń.

Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (13)

Kurcze dałbym dzieciakowi te 6 zł na pyzy.

ukradł bo był głodny a rodzice pewnie nie mają kasy z powodu braku pracy w naszym Grajdołku

ciekawe czy byly z miesem. hmm ale 12.01 to byl piatek wiec chyba bez miesa.

aa nie, to butle i toreke w piatek ukradi. pyzy to byly w niedziele. wiec mozliwe ze z miesem. pewnie podprowadzil je w kurczku albo pod filarami ewentualnie w jaskolce. nom chyba jednak w jaskolce bo tam najwiekszy bajzel.

jak ktoś weźmie coś ze sklepu żeby się najeść bo jest głodny to nie jest to kradzież. Definicja kradzieży wg KK jest inna

ale wy walnieci jestescie dzieciaka 13letniego zlapac za kradzierz pyzyy jedzienia co was nauczono jesli beidny trzeba pomagac i dawac jedzenie a to tylko 6 zl wiec ale wy wewszystkim widzicie problem ;/

mogli$cie jeszcze to na 1 stronie gazety napisać ;/ bezz sensu ;/;/
konkretnyy dół !!
3ba pomy$leć nad tym co sie pisze ;/

w niemczech właściciel sklepu ma prawo wezwać policję jeśli ukradziony towar przewyższa wartość 12euro.do właściciela sklepu!!!!!!! wstydz się człowieku!!!!! może to dziecko było głodne!!!!

Zamiast go karac to powinni mu pomo
c ale na to brak srodkow w tutejszym MOPS .

juz machnalby ręką ten sprzedawca naprawde za 6 zł. przecież to jedzenie napewno glodny był

Kradzież to kradzież poćwiczy na pyzach i batonach a potem będzie twój/mój samochód, mieszkanie. Te pyzy dałabym mu ale kradzież to kradzież!

dokladnie kradziez to kradziez. mnie to zastanawia czy te pysy byly z miesem. a swoja droga to grajewska policja moze byc dumna. nie? brawo. po kradziezy torebki na ul dolnej codziennie rano krazy radiowoz miedzy "bagienkami" haha przeciez to jest smieszne. no ale i zabawne. nie moge

kradzież jest to przywłaszczenie obcej rzeczy w celu osiągnięcia korzyści materialnej. Napełnienie pustego żołądka nie jest korzyścią katerialną

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.