środa, 5 października 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11843 wyświetleń

Kronika policyjna 997


1. Kradzież paliwa


02.11.2006 r. ok. godziny 20:00 na stacji paliw Orlen w Szczuczynie kierowca samochodu osobowego m - ki Opel Omega o początkowych numerach rejestracyjnych NE i cyfrach 14 dokonał kradzieży paliwa. Złodziej zatankował 66 litrów benzyny i odjechał nie płacąc.

Zwracamy się z prośbą do osób posiadających informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z Policją w Grajewie. Zapewniamy anonimowość.
Nietrzeźwy kierowca

05.11.2006 r. ok. godziny 00:40 na drodze Grajewo - Toczyłowo policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego m - ki Volkswagen. Okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Wynik badania: 1,89 promila. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. W samochodzie przewoził nieletniego, który również był pijany. Wynik badania: 1,44 promila.

3. Zatrzymany poszukiwany


05.11.2006 r. ok. godziny 20:30 w miejscowości Łazarze gm. Rajgród policjanci w trakcie interwencji zatrzymali mężczyznę w wieku 37 lat. Wyżej wymieniony był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Grajewie za przestępstwo rozboju i dotychczas skutecznie się ukrywał. W dniu dzisiejszym trafił do Zakładu Karnego w Białymstoku.


Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

wtorek, 4 października 2022

89-letnia białostoczanka uwierzyła oszustowi

wtorek, 4 października 2022

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (2)

Może odjechał niepłacąc bo wygrał w Radiu Zet darmowe tankowanie na cały rok na stacji Orlen

i tak trzymać,chłopak miał rację.tankowałem i stwierdziłem,że pracowniicy są bardziej zajęci swoimi sprawami niż dystrybutorami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.