środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12194 wyświetleń

Kronika policyjna 997


1. Kradzież paliwa


02.11.2006 r. ok. godziny 20:00 na stacji paliw Orlen w Szczuczynie kierowca samochodu osobowego m - ki Opel Omega o początkowych numerach rejestracyjnych NE i cyfrach 14 dokonał kradzieży paliwa. Złodziej zatankował 66 litrów benzyny i odjechał nie płacąc.

Zwracamy się z prośbą do osób posiadających informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z Policją w Grajewie. Zapewniamy anonimowość.
Nietrzeźwy kierowca

05.11.2006 r. ok. godziny 00:40 na drodze Grajewo - Toczyłowo policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego m - ki Volkswagen. Okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Wynik badania: 1,89 promila. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. W samochodzie przewoził nieletniego, który również był pijany. Wynik badania: 1,44 promila.

3. Zatrzymany poszukiwany


05.11.2006 r. ok. godziny 20:30 w miejscowości Łazarze gm. Rajgród policjanci w trakcie interwencji zatrzymali mężczyznę w wieku 37 lat. Wyżej wymieniony był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Grajewie za przestępstwo rozboju i dotychczas skutecznie się ukrywał. W dniu dzisiejszym trafił do Zakładu Karnego w Białymstoku.


Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (2)

Może odjechał niepłacąc bo wygrał w Radiu Zet darmowe tankowanie na cały rok na stacji Orlen

i tak trzymać,chłopak miał rację.tankowałem i stwierdziłem,że pracowniicy są bardziej zajęci swoimi sprawami niż dystrybutorami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.