poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10881 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Wybrane zdarzenia z terenu działania KPP Grajewo

18 kwietnia na ul. Wojska Polskiego doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem Audi 80 podczas manewru zawracania nie ustąpił pierwszeństwa dla kierującego samochodem Opel Vectra. Sprawca ukarany mandatem karnym 400 zł. (FOTO)

16 kwietnia około godziny 2300 grupa chuliganów dokonała zniszczenia przęseł ogrodzeniowych przy szkole podstawowej nr 4. Apelujemy do osób, które mogły widzieć zdarzenie o przekazywanie nawet anonimowych informacji, które pomogą nam ustalić sprawców.

 W nocy 17/18 kwietnia na ulicy Strażackiej w Grajewie trzech młodych mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat wtargnęło do mieszkania Kazimierza Ch. i przy użyciu siły fizycznej oraz gróźb usiłowali zmusić właściciela mieszkania do wydania pieniędzy i alkoholu. W wyniku natychmiastowych działań zostali zatrzymani przez policjantów i umieszczeni w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych KPP Grajewo. Odpowiedzą przed sądem za usiłowanie rozboju.

                  

Z poważaniem mł. asp. A.Łagodziński

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (6)

Jeździć to trzeba umić!!!

Taki wysoki mandat za taka mala kolizje??

jak policja oglądała straty to wandale siedzieli sobie w krzakach

To już we własnym domu nie można czuć się bezpiecznie

jeszcze troche to w bialy dzien bedziemy bali sie z domu wyjsc. na wiktorowce chamstwa nie brakuje nonstop stoja pod klatkami pijani,nacpani itp. gdzie patrolujaca policja dlaczego w swieta nie bylo widac radiowozu . strach sie do takich odezwac.wszystkie obok bloki sa demolowane przez tych opryszkow ,a rodzice tez tacy sami widza co dzieci robia i nie reaguja a czasami to spac nie mozna ,co sie w klatkach dzieje .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.