wtorek, 27 lutego 2024

997

  • 4 komentarzy
  • 11714 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA   KPP GRAJEWO w okresie czasu od 18.01.2006r.do 23.01.2006R.


 


1.Zmuszenie do określonego zachowania.


 W dniu 18.01.2006r. mieszkaniec Grajewa przy pomocy groźby bezprawnej oraz przedmiotu przypominającego broń zażądał wystawienia zwolnienia lekarskiego od lekarza szpitala ogólnego w Grajewie. Powodem takiego zachowania była konieczność przedstawienia tego zwolnienia w ZUS. Wyżej wymienionemu przedstawiono zarzut z atr.191§1 KK oraz poręczenie majątkowe w postaci 1.000zł. Ponadto zatrzymano mu paszport i zakazano opuszczać kraj.


2.Kolizja drogowa.


W Niedźwiadnej gm. Szczuczyn kierujący samochodem marki VW Golf uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało kierował na „dwóch gazach”. Wynik badania alkomatem 2 promile. Z uwagi na to iż pojazd nie posiadał opłaty celnej został zabezpieczony na parkingu strzeżonym w Grajewie.


3.Naruszenie zakazu sądowego.


 W Grajewie na ulicy Dąbrowskiego zatrzymano do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Fiat Uno. Wcześniej kierowca ten nie zastosował się do podawanych znaków przez policjantów i usiłował odjechać nie zatrzymując się do kontroli. Jak się okazało posiadał on zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych.


4.Kolizja drogowa.


 Na skrzyżowaniu ulicy Kopernika z ulicą Dworną „niedzielny” kierowca uderzył w znak drogowy i odjechał z miejsca zdarzenia. Zapomniał, że pozostawił tablice rejestracyjną pojazdu. Za zniszczenie mienia został ukarany mandatem karnym w dużej wysokości.Przekazał : mł.asp. A.Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (4)

To ostatnie jest najlepsze !!!

hehehehe kix zgadzam sie

znam tego ''niedzielnego'' kierowce.haha.

Co do Ad.1.........normalnie PRL ;-9

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.