czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9823 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO
w okresie czasu od 20.06.2005r. do 28.06.2005r

1. Zatrzymano osobę poszukiwaną
W dniu 20 czerwca 2005 roku policjanci KPP Grajewo na ul. Sportowej w Grajewie zatrzymali mężczyznę mieszkańca Grajewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Grajewie. Zatrzymanego odkonwojowano do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

2. Rozbój
W dniu 21 czerwca mieszkanka miejscowości Wojdy gm. Rajgród powiadomiła policjantów tamtejszego posterunku, że do jej mieszkania wtargnęli poprzez wybicie szyby w drzwiach dwaj nieznani jej mężczyźni . Wewnątrz pomieszczenia jeden z mężczyzn przy użyciu siły fizycznej zażądał wydania telefonu komórkowego oraz pieniędzy. Łącznie sprawcy dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie 60 zł., dwóch piw oraz wędkę. W wyniku natychmiastowych działań policyjnych sprawcy zostali zatrzymani.

3. Pobicie
W Szczuczynie na ul. . Sportowej trzech sprawców pobiło mieszkańca Szczuczyna z ul. Nadstawnej. Sprawcy zostali ustaleni i odpowiedzą przed sądem za pobicie.

4. Kradzież pieniędzy i roweru
W nocy z 21/22 czerwca 2005r. W Mieczach gm. Rajgród nieustalony dotychczas sprawca dokonał kradzieży roweru typu „Damka” koloru niebieskiego oraz pieniędzy w kwocie 200 zł. Na szkodę będącego w stanie upojenia alkoholowego mieszkańca wsi Kołaki gm. Rajgród.

5. Wybicie szyby
22 czerwca 2005 roku ok. Godz. 22.00 na ul. Ełckiej w Szkole Specjalnej nr 3 nieznany dotychczas sprawca dokonał wybicia szyby w oknie budynku. Osoby posiadające w tej sprawie informacje prosimy o kontakt na stronie lub telefonicznie, zapewniamy anonimowość.

6. Kradzież z włamaniem do mieszkania
23 czerwca 2005 roku mieszkaniec Grajewa z os. Południe powiadomił że podczas jego nieobecności nieznani sprawcy włamali się do jego mieszkania skąd dokonano kradzieży pieniędzy i biżuterii na łączną sumę ok. 8350 zł. Sprawcy posłużyli się metodą na tzw. pasówkę.
7. Nietrzeźwy kierujących
24 czerwca 2005 roku na ul. Koszarowej w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Polonez.W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że kierowca znajduje się na „podwójnym gazie”. Jego wyniki to 2,41 promila i 2,62 promila.
8. Fałszywy banknot
W dniu 24 czerwca 2005 r. w jednym ze sklepów na terenie Grajewa pojawił się fałszywy banknot o nominale 200 zł. Ostrzegamy mieszkańców, aby zwracali uwagę na przyjmowane pieniądze z niesprawdzonych źródeł, a swoje spostrzeżenia co bo fałszywości banknotu przekazywali Policji .

9. Nietrzeźwy kierujący
W nocy 25 czerwca 2005r. Na ul. Krasickiego w Grajewie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Daewoo Tico. Kierowca znajdował się w stanie nietrzeźwości, wynik badania 2,28 promila.

10. Kradzież mienia
W nocy z 27/28 czerwca 2005r w miejscowości Ruda gm. Grajewo nieustaleni dotychczas sprawcy z terenu budowy dokonali kradzieży 13 sztuk rusztowań typu warszawskiego oraz młotka służącego do ich demontażu o wadze 10 kg.

Ponadto odnotowano 10 zdarzeń drogowych, gdzie kierujący pojazdami mechanicznymi nie zastosowali szczególnych środków ostrożności w ruchu drogowym Ujawniono i zatrzymano również 10 nietrzeźwych kierujących pojazdami po drogach Powiatu.

www.policja.e-grajewo.pl

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (3)

proszę wyjaśnić co oznacza to zdjęcie

żebyś przeczytał powyższy tekst, to byś wiedziął co oznacza. najpierw przeczytaj a potem pytaj

uważnie czytaj - będziesz widział :)
zawsze ok fotki :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.