997

  • 6 komentarzy
  • 11542 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 06 - 16.06.2005r.

1. Kradzież samochodu
W nocy z 06/07.06.2005r. w miejscowości Wojewodzin, gm. Grajewo, nieznani sprawcy dokonali włamania do garażu skąd skradli samochód osobowy marki Fiat 126p koloru czerwonego o nr rej. BGR U 789. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt, zapewniamy anonimowość. Wszelkie informacje mile widziane.

2. Kradzież samochodu
W nocy z 07/08.06.2005r. w Szczuczynie, z parkingu osiedlowego przy bloku nr 32 przy ul. Kilińskiego, skradziono samochód osobowy marki Skoda Superb, koloru szarego. Osoby mogące udzielić jakiejkolwiek informacji na temat tej kradzieży prosimy o kontakt telefoniczny. Zapewniamy anonimowość.

3. Kradzież zbiorników na wodę.
W nocy z 07/08.06.2005r. we wsi Konopki gm. Grajewo, nieznani sprawcy dokonali kradzieży dwóch aluminiowych pojemników o pojemności 300 litrów każdy. Zbiorniki znajdowały się na pastwisku w rejonie wsi. Apelujemy do mieszkańców terenu wiejskich o informowanie o wszelkich pojazdach i osobach obcych przebywających w rejonach pastwisk z uwagi na wzrost kradzieży bydła oraz wyposażenia.

4. Nielegalne posiadanie broni i dystrybucja narkotyków
W dniu 08.06.2005r. policjanci KPP Grajewo zatrzymali 2 dealerów narkotykowych. W toku dokonanych przeszukań pomieszczeń należących do zatrzymanych zabezpieczono 240 gram marihuany, 98 gram amfetaminy, 9 sztuk tabletek sterydów, wagę laboratoryjną oraz nielegalnie posiadaną broń palną i gazową. Dealerzy to mieszkańcy Grajewa.

5. Nielegalny połów ryb
W nocy z 08/09.06.2005r. w Rajgrodzie na rzece Jerzgnia zatrzymano sprawcę nielegalnego połowu ryb. Rybki odławiał za pomocą przestaw.

6. Nietrzeźwy traktorzysta
W dniu 12.06.2005r. na drodze Bzury – Niedzwieckie policjanci PP Szczuczyn zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus C-360 . Stan upojenia alkoholowego wesołego traktorzysty nie pozwolił mu nawet na dmuchnięcie w Alkomat, wobec powyższego pobrano mu krew. Z niecierpliwością oczekujemy na wynik badania – a może to będzie nasz lokalny rekord!.

7. Wybicie szyby
W dniu 14.06.2005r. w godzinach wieczornych w Gimnazjum Publicznym nr 2 w Grajewie przy ul. Mickiewicza, nieustalony sprawca dokonał wybicia szyby w drzwiach wejściowych do budynku. Wartość strat oszacowano na 300,00 zł. Naszych czytelników prosimy o informacje w tej sprawie.

8. Kradzież odciążników trakcie kolejowej
Ponownie, mimo naszych apeli odnotowaliśmy kolejny przypadek kradzieży odciążników z trakcie kolejowej na odcinku Podlasek – Ciemnoszyje. Głupota sprawców , którym brak wyobraźni o skutkach takiego działania jest zastraszająca. Takim działaniem można doprowadzić do katastrofy kolejowej . Apelujemy do osób skupujących złom o informowaniu pracowników PKP i Policji o usiłowaniu sprzedaży części wyposażenia trakcji kolejowej.

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym i ostatnimi dniami nauki apelujemy do rodziców i opiekunów o szczególny nadzór nad swoimi pociechami, gdyż coraz częściej Policja informowana jest o przypadkach spożywania alkoholu zwłaszcza przez dzieci i młodzież będących na wagarach.

Ponadto odnotowano 17 kolizji i wypadków drogowych, gdzie kierujący pojazdami mechanicznymi nie zastosowali szczególnych środków ostrożności w ruchu drogowym Ujawniono i zatrzymano również 15 nietrzeźwych kierujących pojazdami po drogach Powiatu.


mł.asp. Andzrzej Łagodziński KPP Grajewo

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (6)

Lepiej weście się za robote a nie tylko apelujemy do mieszkanców co z całego społeczenstwa chcecie zrobić donosicieli DO ROBOTY ..I WYLEŚĆ WREŚCIE Z KRZAKÓW

a kto to kradnie obciazniki na złom? Ludzie tym obiciaznikom kazda silownia w grajewie funkcjonuje;)

ja chodze codziennie do szkoly i tej wybitej szyby niewidzialam

przestepstwa - skradziono, zabito zgwałcono....itd, postepy: złapano pijanego rowerzyste po 1 piwie , traktorzyste po 50 gramach czystej itd, komentowł nie bede mi sie to poprostu nie podoba

tak albo stoją i łapią ze gospodarz z jednej wsi do 2 na odcinku 1 km jadacy i nie mający papierów przy sobie to dostaje mandat bo nie ma prawka przy sobie albo jak jedzie na pole.....itp

do mlodziezy "PIJEM"
bo ja tak

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.