997

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO 25-30.04.2005r.

1. Kradzież pieniędzy
W dniu 27.04.2005 roku mieszkanka miejscowości Karczewo gm. Rajgród poinformowała o tym, że trzy kobiety narodowości romskiej które przebywały u niej w mieszkaniu oferując do sprzedaży narzuty na łóżka wykorzystały jej nieuwagę i dokonały kradzieży pieniędzy w kwocie 300 zł. Pieniądze znajdowały się w segmencie kuchennym.
Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o zachowanie szczególnej ostrożności przy dokonywaniu tego rodzaju transakcji, gdyż bardzo łatwo stajemy się ofiarami przestępców.

2. Kradzież mienia
W dniu 29.04.2005r. na targowicy miejskiej w Grajewie doszło do dwóch kradzieży kieszonkowych. Poszkodowane to dwie kobiety mieszkanki Grajewa. Sprawcy wykorzystali nieuwagę kobiet oraz tłok panujący pomiędzy stoiskami.
Pamiętajmy o tym że teren targowicy sprzyja działalności różnego rodzaju przestępcom. Duże skupisko ludzi, często pośpiech powodują, iż nie zachowujemy ostrożności i sami ułatwiamy kradzieże.

W minionym tygodniu odnotowano 5 zdarzeń drogowych oraz zatrzymano 10 nietrzeźwych kierujących.


mł.asp. Andrzej Łagodziński KPP Grajewo

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.