poniedziałek, 4 grudnia 2023

997

  • 9 komentarzy
  • 9885 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO
07-13.02.2005r.

1. Kradzież mieszkaniowa- w dniu 07.02.2005r. mieszkanka miejscowości Modzele gm. Wąsosz wykorzystując fakt pozostawienia bez nadzoru mieszkania w tej samej miejscowości dokonała kradzieży telefonu komórkowego marki Sony J 70 o wartości 300 zł. Sprawczyni została zatrzymana przez Policje i odzyskano skradziony telefon.

2. Kradzież mienia - w dniu 10.02.2005r. w Grajewie, na ul. Kopernika w sklepie „Bobas” ustalony sprawca dokonał kradzieży 3 paczek pieluch „Pampers” o wartości ok. 80 zł.

3. Kradzież mieszkaniowa - w dniu 11.02.2005r. w Grajewie na Os. Południe 28a ustalony przez Policje sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki SiemensC 45 wartości 100 zł. Sprawca został zatrzymany. Kradzieży dopuścił się nieletni, który sprzedał telefon komórkowy na Targowicy Miejskiej w Grajewie.

4. Kradzież z włamaniem - w nocy z 11/12.02.2005r. w Grajewie na ul. Piłsudskiego ustaleni przez Policje sprawcy dokonali włamania do sklepu odzieżowego, skąd skradli odzież. Sprawców zatrzymano a mienie zostało odzyskane. Sprawców było trzech w tym dwóch nieletnich.

5. Usiłowanie kradzieży z włamaniem - w nocy z 12/13.02.2005r. na Os. Południe w rejonie bloku nr 3 ustalony sprawca usiłował ukraść z samochodu osobowego marki Polonez zaparkowanego na parkingu osiedlowym przedmioty znajdujące się wewnątrz pojazdu. W wyniku podjętych działań przez Policje sprawca został ujęty a okazał się nim nieletni mieszkaniec tego osiedla.


Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o zachowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie poruszania się ulicami naszych miast i miejscowości z uwagi na panujące trudne warunki atmosferyczne co powoduje dużą ilość zdarzeń drogowych. Ponadto odnotowano także kolizje drogową, gdzie kierujący samochodem uderzył w przebiegającego przez drogę łosia. Apelujemy o ostrożność i rozwagę.

Szanowni mieszkańcy powiatu grajewskiego!
Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne, niską temperaturę apelujemy o pomoc osobom szczególnie narażonym w tym trudnym okresie – osoby samotne, nieporadne, bezdomne – przebywające w najbliższym otoczeniu. Okazana pomoc i poinformowanie Policji o takiej osobie może uchronić ja przed najgorszym.

www.policja.e-grajewo.pl
- Numery telefonów 273 0251, 2730253, 112, 997,
- policyjny telefon zaufania 2722222

mł. asp. A.Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (9)

Uwazam ze policja powinna zamontowac w newralgicznych punktach miasta kamery telewizyjne , przestepczosc radykalnie spadnie

ziomale, fszyscy hco was okraść

Adam tak lubisz kamery to było iść do big bradera był taki program a teraz zamontuj sobie w domu z cheńcio popatrzymy co robisz

gratuluje wykrywalnosc 100% tak 3mac a sprawa z pampersami do tej pory nie daje mi spokojnu Jest bulwersujaca cale szczescie ze go zlapali ! od pampersow sie zaczyna a konca na damskiej bieliznie!

lepiej zacznijcie lapac tych z plagi łobuzi!!!!!!!!

a propo pampersow to mysle ze ta pani jest hej do przodu nie zlapala za reke ,to niech siedzi cicho

NO to wzieła się nasza POlicja do roboty

dlaczego mężczyźni z grajewa korzystają z usług pani na telefon.

Czy policja w Grajewie ma jakies niepowodzenia? :-)))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.