wtorek, 28 czerwca 2022

Kraj

Kronika 998 Ełk

 
W dniach od 13.10.2008r do 20.10.2008r Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ełku odnotowała 12 zdarzeń.


Pożary śmietników – 3, miejscowe zagrożenia – 6, pożar sadzy – 1, pożar samochodu – 1, alarm fałszywy w dobrej wierze -1.


W dniu 14.10.2008r ok godz. 14.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu ciężarowego na ul. Przemysłowej w Ełku. Zadysponowano dwa zastępy. W chwili dojazdu zastępów na miejsce zdarzenia pożar był już ugaszony przez przejeżdżających tą trasą kierowców. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz dokładnym sprawdzeniu miejsca powstania pożaru, czy nie wydobywa się dym oraz czy nie ma zarzewi ognia w komorze silnika.


Dnia 14.10.2008r ok godz. 23.20 otrzymaliśmy informację od dyżurnego PSP w Grajewie o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Prostki. Samochodem podróżowały dwie osoby. Zadysponowano OSP Prostki, na miejsce przybył również zastęp SRT Grajewo. Po przybyciu zastępów, zabezpieczono miejsce zdarzenia. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych zrobiono dostęp do osób poszkodowanych znajdujących się w rozbitym pojeździe. W wyniku tego zdarzenia podróżujące pojazdem osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala w Grajewie. Dochodzenie prowadzi KPP w Ełku.


Rzecznik prasowy KP PSP
– asp. Mirosław Burakiewicz

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.