sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 20.07.2009 r. – 26.07.2009 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 24 zdarzenia, w tym 2 pożary i 22 miejscowe zagrożenia.
Ogółem od początku roku zanotowano 491 zdarzeń, w tym 165 pożarów,  325 miejscowe zagrożenia  oraz  1 alarm fałszywy. Ogólna ilość osób poszkodowanych w powstałych zdarzeniach: 47 osób rannych i 6 ofiar śmiertelnych.       

       W dniu 20.07.2009 r. o godz. 16.41 dyżurny PSK. że doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla w Grajewie na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Konstytucji 3 Maja.
W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna, którą pogotowie ratunkowe przewiozło do szpitala. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp z JRG Grajewo,  Policja i Pogotowie ratunkowe.

       W dniu 22.07.2009 r.  o godz. 20.35 w Grajewie na ulicy Łąkowej doszło do pożaru budynku mieszkalnego wielorodzinnego krytego blachą. Działania straży pożarnej polegały na podaniu prądów gaśniczych w natarciu i obronie, oddymieniu pomieszczeń oraz prowadzono prace rozbiórkowe konstrukcji budynku. W działaniach ratowniczych udział brały cztery zastępy PSP,  Policja i Pogotowie energetyczne.

       W dniu 23.07.2009r. o godz. 19.20. doszło do pożaru samochodu osobowego wyposażonego w instalację gazową w miejscowości Tama na drodze krajowej nr 61. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.   W działaniach udział brał jeden zastęp z JRG ,  OSP KSRG Rajgród, Policja.


                                                                                                         Rzecznik prasowy KP PSP w Grajewie
                                                                                                 mł. bryg. Andrzej Jabłoński                                       


                                             

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.