sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 14787 wyświetleń

Kronika 997


- 16 lutego br. o godz. 9.20 mieszkaniec Grajewa zgłosił w miejscowej komendzie Policji oszustwo.

Mężczyzna dwa tygodnie wcześniej na jednym z portali internetowych dokonał kupna pary gołębi. Transakcja opiewała na kwotę ponad 50 zł. Sprzedający nie wywiązał się z umowy, do chwili obecnej kupujący nie otrzymał gołębi ani zwrotu pieniędzy.


- 16 lutego br. policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.
 
Przed godz. 24.00 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd. Osobowego mercedesa prowadził mieszkaniec gminy Grajewo. Badanie wykazało, że 38 –latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.


- 17 lutego br. kierowca po spożyciu jechał samochodem m-ki Deawoo.

O godz. 8.15 na ul. Przemysłowej zatrzymano do kontroli pojazd. Okazało się, że 20 - letni mieszkaniec gminy Wąsosz miał ponad 1,30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.Komentarze (4)

A ja sie spytam czemu te nagonki na pijanych kierowcow ktore z reszta w 100% popieram nie sa organizowane od godziny 5:30? tylko godzine pozniej.

Kobieta, która będąc pod wpływem alkoholu uderzyła w poniedziałek w drzewo, jest wiceprezesem Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie - uczymy sie tego od władz na gorze hi hi

A czemu nie napisaliscie ze w wierzbowie zatrzymaliscie soltysa za jazde po pijaku i stracil prawko?????

do lolo; bo sołtys to autorytet he he; tylko nie w Wierzbowie bo z tego co wiem to kawał z niego chama a reszta dziada i prawie nikt z okolicy a zwłaszcza z Wierzbowa z nim nie rozmawia i nie mogą na niego patrzeć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.