sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

Kronika 997

28.02.2011

Kolizja drogowa


O godzinie 11.26 dyżurny został poinformowany, że na ul. Mickiewicza poza droga publiczną doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący mazdą – mieszkaniec Grajewa uderzył zaparkowany samochód m-ki Lublin, którym należał do mieszkańca gminy Wąsosz. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Osoba poszukiwana

O godzinie 13.20 w Grajewie na ul. Świerkowej policjanci zatrzymali 16-letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany podstawie Nakazu wydanego przez Sad Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Nietrzeźwy kierujący


O godzinie 16.10 na trasie Niećkowo- Niedźwieckie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem rolniczym, 40- letniego mieszkańca gm. Szczuczyn. Okazał się, że kierujący jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 1, 2 promila alkoholu w organizmie.

02.03.2011

Kolizja drogowa


O godzinie 15.55 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 w rejonie miejscowości Danowo doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż podczas jazdy z ciężarówki, którą kierował mieszkaniec miejscowości Witoldów, urwał się wal napędowy, który uderzył w  passata – mieszkaniec Szczuczyna. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Przywłaszczenie telefonu

O godzinie 18.50 mieszkanka Grajewa poinformował, że jej 16- letnia córka zgubiła telefon komórkowy wartości 200 zł na terenie parku centralnego w Grajewie, który następnie ktoś przywłaszczył.

Oszustwo internetowe

O godzinie 9.40 mieszkanka Grajewa poinformowała dyżurnego, że w dniu 17 grudnia 2010 roku za pośrednictwem internetu zakupiła radioodtwarzacz samochodowy wartości 300 zł i do dnia dzisiejszego zamówionego towaru nie otrzymała jak i również nie zwrócono jej pieniędzy.

Nietrzeźwy rowerzysta

O godzinie 10.40 na trasie Okół- Kacprowo policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę Okazał się, że kierujący jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie.

04.03.2011

Kolizja drogowa

O godzinie 15.10 dyżurny został poinformowany, że na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący ciężarówką- obywatel Litwy – podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w ciężarówkę, którą kierował mieszkaniec miejscowości Czernie. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

05.03.2011

Kradzież drzewa

O godzinie 8.10 mieszkaniec Grajewa poinformował, że złodziej w okresie czasu jednego miesiąca dokonał kradzieży 20 sztuk drzew z działki leśnej w m. Sojczyn Grądowy. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 1000 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 19.40 dyżurny został poinformowany, że na ul. Konopskiej doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący mercedesem – mieszkaniec Grajewa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w słup. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.