czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

Kronika 997

Kronika 997
27.12.2010

Kradzież sklepowa


O godzinie 9.48 dyżurny został poinformowany, że w sklepie na ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec Częstochowy ukradł artykuły spożywcze na kwotę ok. 18 zł . Sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym.

Kradzież drzewa z lasu

Strażnik Biebrzańskiego Parku Narodowego poinformował dyżurnego, że w okresie czasu od 24.12- 27.12.2010 roku nieznana osoba dokonała wyrębu i kradzieży trzech drzew z lasu przy drodze Sośnia- Klimaszewnica. Wartość start oszacowano na kwotę 500 zł.

28.12.2010

Osoby poszukiwane


Grajewscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn  w wieku 60 i 18 lat, którzy byli poszukiwani na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego oraz 43 –latka który był poszukiwany na postawie Listu Gończego Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

29.12.2010

Oszustwo internetowe


 O godzinie 15.00 mieszkaniec Grajewa zgłosił, że zostało popełnione na jego szkodę oszustwo internetowe. W listopadzie za pośrednictwem strony internetowej mężczyzna zakupił dwie opony do samochodu i do dzisiejszego dnia nie otrzymał przesyłki, jak też nie zwrócono mu zapłaconej wcześniej kwoty.

Kolizja drogowa


O godzinie 15.00 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Przemysłowej doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, iż kierujący  samochodem ciężarowym m – ki Mercedesa, mieszkaniec Grajewa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu uderzył w samochód  m-ki Scania. Kierujący trzeźwy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

30.12.2010

Kolizja drogowa


O godzinie 11.42 dyżurny został poinformowany, że  na trasie 61 na odcinku drogi Popowo – Grajewo doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący fordem  – mieszkaniec Warszawy poruszając się z nadmierna prędkością doprowadził do zderzenia z volvo, którym kierowała mieszkanka Suwałk. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kolizja drogowa

O godzinie 12.26 dyżurny został poinformowany, że  na trasie 61 na odcinku drogi Popowo – Grajewo doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący audi  – mieszkaniec Suwałk poruszając się z nadmierna prędkością doprowadził do zderzenia z renaultem, którym kierował mieszkaniec Warszawy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kradzież sklepowa

O godzinie 12.33 dyżurny został poinformowany, że w sklepie na ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec Grajewa ukradł artykuły spożywcze na kwotę ok. 15 zł . Sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym.

Uszkodzenie mienia

O godzinie 14.30 dyżurny został poinformowany, że  w nocy z 29/30.12.2010 roku nieznani sprawcy uszkodzili elewację budynku przy ulicy Mickiewicza. Wartość strat oszacowano na kwotę 230 zł.
Uwaga na fajerwerki!!!

Okres Nowego Roku a także karnawału związany jest z używaniem materiałów pirotechnicznych i sztucznych ogni. Nieumiejętne posługiwanie się tymi materiałami, które ze swej natury są niebezpieczne, jak również nieznajomość przepisów związanych z ich sprzedażą powoduje wzrost liczby nieszczęśliwych wypadków, szczególnie z udziałem dzieci i młodzieży.     

Apelujemy o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas odpalania sylwestrowych fajerwerków i petard.

Pamiętaj...

Fajerwerki kupuj wyłącznie w sprawdzonych punktach sprzedaży.JEŚLI COŚ NIEPOKOJĄCEGO DZIEJE SIĘ W NASZYM OTOCZENIU
BĄDŹ STAŁEŚ SIĘ OFIARĄ ZŁODZIEJA NATYCHMIAST POWIADOM POLICJĘ!! 997, 112 lub (086) 273 03 33

czwartek, 28 października 2021

Ograniczenie wizyt w KP PSP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.