sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

Kronika 997

 

04.06.2010r.

Kradzież elementów samochodowych

O godzinie 8:37 mieszkaniec Grajewa powiadomił dyżurnego o tym, że w okresie od 2 – 4 czerwca z placu przy ul. Kolejowej w Grajewie, złodzieje ukradli dwie lampy z naczepy samochodu ciężarowego Scania. Ponadto zniszczyli zamek drzwi kabiny, korek od baku oraz prawy przedni halogen samochodu. Właściciel pojazdu oszacował start na kwotę 850 zł.

Wypadek drogowy

O godzinie 18:31 dyżurny przyjął zgłoszenie od dyspozytora Pogotowia Ratunkowe o tym, że na ul. Słonecznej w Grajewie doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż, 20-letni grajewianin jechał kawasaki najprawdopodobniej z nadmierną prędkością. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze jezdni. Następnie uderzył w znak drogowy. Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala, pomimo udzielonej pomocy medycznej młody mężczyzna zmarł.Grajewscy policjanci szczegółowo ustalają przyczyny tragicznego wypadku.

05.06.2010r.

Kradzież tablic rejestracyjnych

O godzinie 8:19 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż w Szczuczynie przy ul. Sienkiewicza złodzieje ukradli tablicę rejestracyjną z samochodu Opel Vectra. Właściciel oszacował straty na kwotę 100 zł.

O godzinie 12:00 mieszkanka Grajewa zgłosiła, iż z samochodu osobowego m-ki Nissan także skradziono tablicę rejestracyjna. Samochód zaparkowany był na parkingu przy bloku 38 na Os. Centrum w Grajewie.

Tragiczna w skutkach awantura w Kacprowie

Wczoraj przed godziną 20.00 dyżurny grajewskiej Policji otrzymał informację o awanturze w miejscowości Kacprowo. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili z relacji świadków, że idący 62-latek został najprawdopodobniej uderzony sztachetą w plecy przez 57-latka. Następnie obaj sąsiedzi nawzajem zaczęli się szarpać i okładać pięściami. Po chwili żona młodszego z mężczyzn rozdzieliła ich odciągając męża i zabierając go do domu. Natomiast starszy z mężczyzn po przejściu kilkunastu metrów upadł na ziemię. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia pomimo  podjęcia akcji reanimacyjnej stwierdził zgon mężczyzny. 57-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia a sekcja zwłok wykaże przyczyny śmierci 62-latka.

06.06.2010r.

O godzinie 15:06 mieszkaniec Grajewa powiadomił, że w Grajewie na ul. Konstytucji 3 – go Maja doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący Mercedesem - mieszkaniec gminy Grajewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przy włączaniu się do ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem Volkswagen Sharan, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi Nikt nie doznał obrażeń ciała.
KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.