środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12812 wyświetleń

Kronika 997

17.05.2010 r.

Kolizja drogowa

O godzinie 16.23 dyżurny został poinformowany, że na ul. Parkowej doszło do kolizji drogowej. Kierująca renault mieszkanka Grajewa nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzyła w forda, którym kierowała również mieszkanka Grajewa. Sprawczyni kolizji została ukarany mandatem karnym.

18.05.2010 r.

Kolizja drogowa

O godzinie 11.48 dyżurny został poinformowany, że na trasie Grajewo – Adamowo doszło do kolizji drogowej. Kierujący fiatem obywatel Litwy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze zachowała i uderzył w mercedesa, którym kierował również obywatel Litwy. Kierowca fiata z urazem nagi trafił do szpitala. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

Kradzież łódki

O godzinie 12.37 dyżurny został poinformowany, że w okresie czasu od 18.04-18.05.2010 roku  z posesji  w Rajgrodzie nieznani sprawcy ukradli łódkę. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 1100 zł.

19.05.2010 r.

Kradzież z włamaniem

O godzinie 8.20 dyżurny został poinformowany, że nieznany sprawca włamał się do samochody zaparkowanego na Os. Południe skąd ukradł radioodtwarzacz. Wartość start właścicielka oszacowała na kwotę 50 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie  12.15 dyżurny został poinformowany, że na  ul. Kopernika w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierowca fiata, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w autobus. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

KPP w Grajewie

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (4)

ten kopernik to sie ma z tymi kolizjami.

Kierowca fiata z urazem nagi trafił do szpitala.
Hmm , mogli go przykryć chociaż kocem.

Sprawczyni kolizji została ukarany mandatem karnym.

nie wiadomo zawsze to bezpieczniej napisać że sprawczyni został ukarany - a już sobie ten wie kto to sprawił czy była on czy był ona:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.