Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10877 wyświetleń

Kronika 997

Nietrzeźwi za kierownicą

W miniony weekend grajewscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Wszyscy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Grajewscy policjanci w miniony weekend zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą w tym gronie okazał się jadący audi 27 -latek. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,2 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Drugi zatrzymany, który również jeździł bez uprawnień to 28-letni mieszkaniec Grajewa. Mężczyzna miał ponad 2 promile i kierował motorowerem. Pozostali dwaj mężczyźni mieli prawie 1 i 0,25 promila alkoholu w organizmie.  Wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


09.04.10

Oszustwo


Po godzinie 13:00 dyżurny został poinformowany, że na stacji paliw przy ul. Piłsudskiego w Grajewie doszło do oszustwa. W okresie czasu od 01.05.09 – 17.05.09 mieszkaniec  Szczuczyna pobrał paliwo oraz produkty spożywczo – przemysłowe na łączną kwotę 4667,65 zł  i do chwili obecnej nie zapłacił.

10.04.2010

 Zniszczenie mienia


O godz. 3.30 nad ranem dyżurny został poinformowany, że doszło do zniszczenia mienia. Na ul. Wiktorowej w Grajewie w samochodzie m-ki Chrysler Vayager nieznany sprawca wybił tylną szybę oraz została uszkodzona przednia szyba. Wysokość strat właściciel oszacował na kwotę wynosi 2000 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 9:00 na ul. Wojska Polskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem dostawczym, mieszkaniec Białegostoku nie zachował bezpiecznej odległości od jadącej przed skody, którą kierował mieszkaniec Grajewa i doprowadził do zderzenia.  Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

11.04.2010

Kolizja drogowa


Po godz. 11:00 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na skrzyżowaniu ze światłami. Kierujący daewoo wymusił pierwszeństwo przejazdu wjeżdżając na skrzyżowanie świetlne i zderzył się z  toyotą, która kierował obywatelem  Litwy. W wyniku zdarzenia 9-letnia dziewczynka została zabrana przez pogotowie ratunkowe. Dziecko nie doznało żadnych obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Uszkodzenie mienia

 Po godz. 18:00 dyżurny został poinformowany  przez mieszkańca Grajewa, że na posesji w godz. 16:00 – 18:00 nieznany sprawca porysował lakier karoserii samochodu Chrysler Vayager. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 500 zł.  - informuje KPP w Grajewie

Komentarze (4)

kozaki po ciemku...zniszczyć samochód he he żal

Te kozaki właśnie tylko po nocach takie numery robią a później udają takie niewiniątka ,Wiktorówka żal mi was samochód zniszczyć to tak samo jakby kobietę pobić beznadzieja ..

bez kitu bo ich tylko na takie numery stać he he...chamstwo ...do chamów z wiktorówki

sąsiad nie chcąco widziałem to akcie z tymi szybami w tym samochodzie z piątku na sobotę po północy,tak tylko robią tylko kretyni na takich szkoda tylko slow>>>>

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.