niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13448 wyświetleń

Kronika 997

03.04.2010

Kolizja drogowa

Około godziny 20.00 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Topolową doszło do kolizji drogowej. Kierująca passatem  mieszkanka gm. Grajewo podczas skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w mercedesa, którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

04.04.2010

Nietrzeźwy kierujący


Około godziny 12.00 w Grajewie na ul. Piłsudskiego policjanci zatrzymali do kontroli forda. Okazało się, że kierujący 35- letni mieszkaniec Płocka jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazał prawie promil alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

05.04.2010

Osoba poszukiwana


O godzinie 4.30 policjanci zatrzymali 16 –latka, który  był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenie do Policyjnej Izby dziecka w Białymstoku.

Kradzież z włamaniem

O godzinie 16.55 dyżurny został poinformowany o kradzieży z włamaniem, która zaistniała w okresie czasu od 01.04.2010 do 05.04.2010 roku na ul. Działkowej w Grajewie. Policjanci na miejscu ustalili, że nieznany sprawca zdemontował skrzynki elektryczne usytuowane na  zewnątrz budynku. Następnie włamał się do budynku gospodarczego skąd ukradł przewód elektryczny miedziany, zlew porcelanowy, słuchawkę prysznicową. Wartość strat  właściciel oszacował na kwotę około 5 tys. złotych.

Potrącenie sarny


Około godziny 19.15 dyżurny został poinformowany, że na drodze Białaszewo- Klimaszewnica kierujący renault potrącił sarnę, która wtargnął na jezdnię.

06.04.2010

Osoba poszukiwana


O godzinie 8.15 policjanci zatrzymali 16 –latka, który  był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenie do Policyjnej Izby dziecka w Białymstoku.

KPP w GrajewiePortal e-Grajewo.pl przeznaczył 1% swojego podatku dochodowego jako darowiznę dla Stowarzyszenia Wikimedia Polska posiadającego status Organizacji pożytku publicznego (OPP).

Komentarze (4)

tego 16 latka to niech zdecyduja o ktorej zatrzymali

...było ich dwóch-pytalski he he...:)

pewnie im zwiał i o 8.15 zatrzymali chłopaka jeszcze raz :)

a moze dwoch zatrzymali? pomyslales o tym?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.