Wiadomości

Kronika 997

28.01.2010

Kradzież sklepowa

O godzinie 15:35 dyżurny  został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK doszło do kradzieży. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali dwie nieletnie, mieszkankę Grajewa i Wojewodzina, które dokonały kradzieży artykułów spożywczych na kwotę ok. 10 zł. Mienie w stanie nienaruszonym oddano dla pracownika sklepu. Nieletnie przekazano rodzicom.

29.01.2010 r.

Kolizja Drogowa

O godzinie 11:35 na w Grajewie ul. Wojska Polskiego do kolizji drogowej. Mieszkaniec Jagodna, kierując toyotą nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, wyniku czego uderzył w tył forda, którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Odzyskana komórka

W piątek przed godzina 17:00 policjanci z Grajewa podczas  przeprowadzania interwencji wylegitymowali 20 - letniego mieszkańca Grajewa. Sprawdzili posiadany przez niego telefon komórkowy w policyjnym systemie. Okazało się, że telefon ten został utracony w ubiegłym roku w wyniku kradzieży.

KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.