Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 15017 wyświetleń

Kronika 997

26.12.2009
Kradzież z włamaniem

- o godzinie 9:10 mieszkaniec Grajewa poinformował dyżurnego, że w okresie czasu od 1.11.2009 roku do 26.12.2009 roku nieznany sprawca włamał się do mieszkania na Os. Południe i ukradł sprzęt RTV.

Kradzież telefonu komórkowego

- o godzinie 14:40 mieszkanka Grajewa poinformowała, że około godziny 2:00 będąc na dyskotece w Ełku nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy wartości 800 zł.

Kolizja drogowa

 - o godzinie 20:30 na trasie Racibory – Barwiki gm. Radziłów doszło do kolizji drogowej. W trakcie mijania się samochodu osobowego m-ki Skoda, kierowanego przez mieszkańca gm. Jedwabne z samochodem m-ki Laguna, którym kierował mieszkaniec gm. Radziłów doszło do kolizji drogowej. W wyniku zaistniałego zdarzenia uszkodzeniu uległy zewnętrzne lusterka obu pojazdów.

27.12.2009
Kolizja drogowa

- o godzinie 22:39 na trasie 61 zaistniała kolizja drogowa. Kierujący samochodem osobowym m-ki BMW mieszkaniec Szczuczyna, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał do rowu.


28.12.2009
Zatrzymany poszukiwany
- o godzinie 6:40 na terenie gm. Rajgród  policjanci zatrzymali poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Zatrzymany poszukiwany

- o godzinie 9:15 w Grajewie policjanci zatrzymali poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego.


28.12.2009
Kolizja Drogowa

- o godzinie 9:25 w rejonie miejscowości Klimaszewnica zaistniała kolizja drogowa. Kierująca samochodem osobowym m-ki Volvo mieszkanka gm. Radziłów, podczas wykonywania manewru wymijania samochodu m-ki Lanos, którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo, nie zachowała należytej odległości od wymijanego pojazdu, w wyniku czego uszkodzeniu uległy zewnętrzne lusterka obu pojazdów.

Oszustwo internetowe

- o godzinie 11:25 dyżurny został poinformowany, że mieszkaniec gm. Wąsosz za pośrednictwem strony internetowej zakupił za kwotę 40 zł kartę doładowującą konto telefoniczne i do chwili obecnej nie otrzymał informacji zwrotnej.

KPP Grajewo

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (2)

co chodzi ointerwencje policji,strazymiejskiej w sprawie bezpiecznego a takrze spokpjnegozycia ipruszania sie po osiedlu poludnie jest to BEZNADZIEJA z teggo wniosek ze prawo jest po stronie przestepcow a nie spokojnych MIESZKANCOW tejze okolicy z powarzaniem poszkodowany

lusterka boczne są bardzo ważne
hahaha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.