niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

Kronika 997

10.09.2009r.
Kradzież sklepowa

O godzinie 13.55 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, iż w jednym z Grajewskich sklepów na ul. 9 PSK w Grajewie doszło do kradzieży. Mieszkanka Grajewa dokonała kradzieży  artykułów spożywczych  o łącznej wartości 20 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem.

Kradzież z włamaniem

O godzinie 16.30 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany o włamaniu do mieszkania na os. Południe. Sprawca wykorzystując nieobecność domowników w okresie czasu od 16.08-31.08.2009, przy pomocy nieustalonego narzędzia włamał się do mieszkania po czym ukradł butlę gazową, rower oraz 2 szafki. Trwają czynności mające na celu ustalenie  sprawcy tego czynu.

Kolizja drogowa na trasie nr 61

Około godziny 17.30 dyżurny KPP w Grajewie, został poinformowany, iż na trasie Grajewo - Popowo,  w pobliżu  stacji paliw paliw doszło do kolizji drogowej. Kierująca samochodem osobowym marki Renault Megane – mieszkanka Szczuczyna na prostym odcinku drogi nr 61 straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechała do przydrożnego rowu.

Nietrzeźwy rowerzysta

O godzinie 21.45 na ul. Koszarowej w Grajewie do kontroli drogowej zatrzymano nietrzeźwego mężczyznę, który kierował  rowerem. Po zbadaniu alkomatem mieszkaniec gm. Grajewo miał 1.3 promila alkoholu w  organizmie. Mężczyzna za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed Sądem.


09.09.2009r.
Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 1.35 w Grajewie na ul. Ełckiej do kontroli drogowej zatrzymano samochód osobowy marki Polonez Caro, którym kierował 24-letni mieszkaniec gm. Grajewo. Badanie alkomatem wykazało 0.35 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu odpowie przed Sądem.

 

08.09.2009r.
Kradzież sklepowa

O godzinie 12.45 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, przez pracownicę sklepu przy ul. Wojska Polskiego w Grajewie, że doszło do kradzieży artykułów spożywczych o łącznej wartości 48 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem.

Kolizja drogowa

Około godziny 13.20 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, że na os. Południe w Grajewie doszło do kolizji drogowej. 67-letni mieszkaniec Grajewa, kierując samochodem osobowym marki Ford Fiesta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym marki Ford Transit, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. - informuje KPP w Grajewie

niedziela, 26 czerwca 2022

Piknik w Radziłowie (26.06)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.