niedziela, 26 czerwca 2022

Kraj

Kradli kołpaki samochodowe

Ełk: kradli kołpaki  samochodowe, zostali zatrzymani!

Dzięki anonimowej informacji mieszkańca Ełku, policjanci po krótkim pościgu zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy na osiedlowych parkingach w rejonie ul. Warszawskiej, Piłsudskiego, Sikorskiego i Toruńskiej kradli kołpaki samochodowe. Mężczyźni usłyszeli już zarzut kradzieży. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godziny 2:30. Oficer dyżurny otrzymał informację od mieszkańca Ełku, że trzech młodych mężczyzn w rejonie ul. Warszawskiej kradnie kołpaki samochodowe. Natychmiast pojechali tam policjanci. Po krótkim pościgu zatrzymali 19-letniego Kamila G., i Pawła K. oraz 22-letniego Łukasza C. Funkcjonariusze odnaleźli także skradzione przez nich kołpaki, które były ukryte w kilku, różnych miejscach. Ustalono, że mężczyźni ukradli łącznie 11 kompletów kołpaków. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. - KPP w Ełku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.