środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

Kradł telefony i wpadł

Funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji w Białymstoku, którzy pełnili służbę na terenie grajewskiej jednostki zatrzymali podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut i za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

 

W ramach wsparcia sił policyjnych, w okresie letnim z Oddziałów Prewencji Policji w Białymstoku oddelegowano funkcjonariuszy do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie. Policjanci będący na takim oddelegowaniu, w minioną niedzielę na terenie Rajgrodu zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego. Przed godziną 22.00 dyżurny grajewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży telefonu. Do zdarzenia doszło w lokalu gastronomicznym znajdującym się na terenie jednego z rajgrodzkich ośrodków wypoczynkowych. Z ustaleń policyjnych w tej sprawie wynika, że sprawca, wykorzystując nieuwagę 29-letniej pokrzywdzonej ukradł pozostawioną bez nadzoru „komórkę”. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

Mundurowi na parkingu, przy lokalu zastali podejrzewanego o kradzież. Początkowo mężczyzna twierdzili, że nic nie wie na temat skradzionego aparatu. Funkcjonariusze sprawdzili auto, którym przyjechał. W wyniku podjętych czynności mundurowi ujawnili skradziony telefon, którego wartość pokrzywdzona oszacowała na około 1500 zł. Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa. Teraz 21-letni mieszkaniec gminy Trzcianne odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.