wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

KPP Ełk: Utrudnienia w ruchu

W związku z procesją z okazji obchodów uroczystości Bożego Ciała w dniu 15 czerwca 2017r. w centrum miasta wystąpią utrudnienia w ruchu. W czasie przejścia procesji ulice będą zamykane.

Około godziny 12:00 do godziny 14:00 zablokowana będzie ul. Kilińskiego od skrzyżowania z ul. Targową do ul. Wojsk Polskiego oraz ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej.

Utrudnienia wystąpią także  na ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. Słowackiego do ul. Wojska Polskiego oraz na ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego. Na miejscu pracować będą policjanci, którzy pokierują ruchem.

Czasowe utrudnienia wystąpić mogą w tym dniu także :

•        na drodze wojewódzkiej W-656 w miejscowości Grabnik w godzinach 11:45-13:15,

•        w miejscowości Pisanica w godzinach 11:50-13:30

•        na drodze krajowej K-65 w miejscowości Straduny w godzinach 12:15-14:30.

•        na drodze krajowej K-16 w miejscowości Kalinowo w godzinach 13:00-15:00

•        na drodze krajowej k-65 w  miejscowości Prostki w godzinach 12:00-14:00

Na czas przemarszu procesji zamykane będą poszczególne odcinki dróg.


Zabezpieczenie mieszkań
Wiele osób wyjedzie na długi weekend poza miejsce swego zamieszkania. Pamiętajmy wówczas o prawidłowym zabezpieczeniu okien i drzwi mieszkań lub domów. Warto też poinformować o wyjeździe zaufanego sąsiada i poprosić, żeby w tym czasie zwrócił uwagę na nasze mieszkanie.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym
Ze względu na zwiększone zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w okresie długiego weekendu na drogach naszego powiatu pojawią się wzmożone patrole, które zadbają o bezpieczeństwo. Funkcjonariusze w czasie codziennej służby będą zwracać uwagę na wszystko, co może mieć wpływ na nasze bezpieczeństwo na drodze. Będą kontrolować stan trzeźwości kierowców oraz reagować na wszelkie przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym - informuje KPP Ełk

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.