sobota, 2 lipca 2022

Sport

  • 11 komentarzy
  • 10904 wyświetleń

Koszykówka w ZSM nr1 29-30XI

Dnia 29 i 30.11.2008 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Organizatorem Igrzysk była Szkoła Podstawowa nr1 w Grajewie; sędzią głównym turnieju był Norbert Szulc.

WYNIKI SPOTKAŃ
DZIEWCZĘTA
1. SP Szczuczyn – SP Ruda            26 : 10
2. SP Rajgród – SP 1 Grajewo              6 : 27
3. SP Ruda – SP Rajgród                18 : 12
4. SP 4 Grajewo – SP Szczuczyn            14 : 18
5. SP Rajgród – SP 4 Grajewo              8 : 32
6. SP 1 Grajewo – SP Ruda            30 : 2
7. SP 4 Grajewo – SP 1 Grajewo            20 : 12
8. SP Szczuczyn – SP Rajgród            36 : 6
9. SP 1 Grajewo – SP Szczuczyn            14 : 6
10. SP Ruda – SP 4 Grajewo            12 : 32

CHŁOPCY
1. SP 4 Grajewo – SP Ruda            36 : 2
2. SP Rajgród – SP 2 Grajewo            28 : 10
3. SP Ruda – SP Rajgród                2 : 26
4. SP 1 Grajewo – SP 4 Grajewo            10 : 20
5. SP Rajgród – SP 1 Grajewo            20 : 23
6. SP 2 Grajewo – SP Ruda            22 : 14
7. SP 1 Grajewo – SP 2 Grajewo            40 : 4
8. SP 4 Grajewo – SP Rajgród            30 : 10
9. SP 2 Grajewo – SP 4 Grajewo            4 : 30
10. SP 1 Grajewo – SP Ruda            30 : 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA
1. Szkoła Podstawowa nr 4 Grajewo        6 pkt (34)        (70 pkt)
    opiekun: Anna Formejster,         Bożena Kulikowska
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo        6 pkt (26)        (58 pkt)
    opiekun: Regina Sulewska
3. Szkoła Podstawowa Szczuczyn        6 pkt (24)        (48 pkt)
    opiekun:Artur Dobrzycki
4. Szkoła Podstawowa Ruda            2 pkt            (40 pkt)   
5. Szkoła Podstawowa Rajgród            0 pkt            (34 pkt)
                       
CHŁOPCY
1. Szkoła Podstawowa nr 4  Grajewo        8 pkt            (70 pkt)
    opiekun: Waldemar Koniecko
2. Szkoła Podstawowa nr 1  Grajewo        6 pkt            (58 pkt)
    opiekun: Norbert  Szulc
3. Szkoła Podstawowa Rajgród            4 pkt             (48 pkt)
    opiekun: Jan Modzelewski
4. Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo        2 pkt            (40 pkt)           
5. Szkoła Podstawowa Ruda            0 pkt            (34 pkt)   
                   
    Do Półfinału Igrzysk Województwa Podlaskiego awansują dwie drużyny dziewcząt i jedna chłopców. Półfinał dziewcząt odbędzie się 13.12.2008r o godz. 10 00 w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie; chłopców 14.12.2008r w Łomży.

         
Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego
                            Regina Sulewska                                                                                 

Komentarze (11)

graty czworka ;))

4-órka najlepsza we wszystkim!!
A wszyscy zazdroszcza;/:))

Gratulacje dla sp1 , 2miejsce i to bez jakich kolwiek treningów dodatkowych z powodu remontu :D !! Świetnie dziewczyny :D

ta zazdroszczą a w unihokeja to nie przychodzą tylko w na kosza i siatkówkę

sp 1 zawsze wygrywa

SP 4 była, jest i będzie najlepsza ;)

Brawo SP4 jestescie najlepsi:):):):):*:*:*:*:*:*

sp4 wy to se możecie.... czemu tacy mądrzy nie byliście na biegach, w piłkę nożną albo w hokeja?? Wiecie, że z powodu remontu nie mamy gdzie trenować..... więc nie obrastajcie w piórka...

a rajgrodu nie dodali zdjęcia i szczuczyna ...........nie fotogeniczni

uni hokej??
Buahahaha;d
Sp4 była jest i będzie najlepsza ale i tak z sp1 sie lubimy;d
A 2 nie nawidzimy;d

sp4 gora :DDi bedzie najlepsza

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.