wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 11711 wyświetleń

Kostka na os. Przekopka

Trwają prace na os. Przekopka w Grajewie. Budowana jest nawierzchnia w ul. Przekopka oraz kanalizacja deszczowa w ul. Owocowej.

 
Prace to kolejny etap mający na celu poprawę jakości życia mieszkańców tej części miasta. Nazwa Przekopki sięga początków istnienia naszej miejscowości, pochodzi od rzeki Przekopna, otaczającej od północy wraz z bagnami ówczesną osadę. W okresie mocnych opadów deszczu, czy wiosennych roztopów przejście lub przejazd przez Przekopkę graniczył z cudem nawet w XXI wieku.

Dzięki inwestycji, na którą Miasto Grajewo przeznaczyło prawie 170 tys. zł, błoto i kałuże przestaną wreszcie być zmorą współczesnych mieszkańców Przekopki. W przyszłym roku planuje się kolejny etap prac -  informuje serwis grajewo.pl

 

 

Komentarze (17)

Kierownika S.. (z urzędu miasta) rodzina na pewno się cieszy akurat kończy się w odpowiednim miejscu, a następny fragment do vice burmistrza .

Na przekopie kostka, cuda się zdarzają, oby tylko nie rozbierali złotych szyn za lasem

na Żeromskiego już 5 lat temu przyszło pismo ze będzie kostka a dalej nie ma możne ktoś kostkę sprzedał:P

do ja nie ukradł tylko na przekopkę poszła

bo wybory sie zblizaja

Co na to stare ekipy rządzące czy Wam nie wstyd?
Jedno z najstarszych osiedli poza Hutą wreszcie doczeka się nawierzchni dróg.Mieszkańcy powinni otrzymać medale za wytrwałość.Znając mentalność grajewiaków oponęci zaraz zaczną szczekać i doszukiwać się przekrętów.Brawo Panie Burmistrzu!

Po pierwsze to deszczówka na Owocowej jak i na całej Przekopce jest już dawno zrobiona. Po drugie plany na zrobienie w końcu:) drogi na os. Przekopce, już dawno były zanim wspomniany kierownik S:D jak i vice burmistrz zaczęli piastować swoje stanowiska. Także przestańcie wymyślać!!!

Kostka jest na Przekopce do domu Pana pracującego w UM i kolegi . Natomiast Leśna gdzie dowożone są dzieci do szkoły i gdzie dojeżdża duża ilość osób do pracy nadal jest błoto , kałuże i nadal ciężko przejechać. Mieszkańcy tych 4 domów do których zrobiono kostkę się ucieszą.

Wspaniale, na ul. Wilczewo jednej z najstarszych grajewskich ulic też miały być chodniki lata temu.

Gdyby jeszcze trochę urzędnicy mieli poszanowania dla robotników i zlecili klęczenie przy układaniu kostki w cieplejszym miesiącu.

nic nie robia to zle a jak robia to też zle,ludzie ogarnijcie sie wam nikt nie dogodzi

Do "grajewianka" ludzie się właśnie ogarniają i piszą . Kostka na Przekopce brzmi tytuł , a powinno brzmieć kawałeczek kostki do do pracownika UM na Przekopce.

Pawik mylisz się deszczowka do połowy Przekopki

rowniez najstarsza ulica Grajewa jest koszarowa nazwana od bylych pobliskich koszar,gdzie wykladana kostka byla latami i dzieki temu ze przebiega przez os.poludnie to jest super,tylko ze zapomniano o drogach od glownej ulicy noszace te sama nazwe,brnie sie 60lat po blocie ,to tak jak w mieszkaniu sprzata sie srodeczek a w katach syf

Może i masz rację nie zapuszczałem się dalej:D, ale drogę mają zrobić do końca Przekopki, także deszczówkę też będą musieli. W ogóle powinni poczekać i w przyszłym roku położyć całość. Fajnie jakby zrobili na całym osiedlu Przekopce, a nawet w całym Grajewie. Może wtedy ludzie by się nie czepiali!! No ale niestety wszystkim się nie da dogodzić, cieszmy się z tego co jest....

zawsze myslalem ze moje wnuki sie drogi nie doczekaja a tu prosze jak zwrot akcji ...

dobrze,oby tak dalej ,moze za rok dojdzie do nas

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.