sobota, 25 czerwca 2022

Sport

Korupcja w piłce nożnej

Marcin W., piłkarz Dolcanu Ząbki, w ubiegłym roku spróbował przekupić piłkarzy trzecioligowej Warmii Grajewo. Obiecał korzyść majątkową w zamian za nieuczciwe zachowanie, które mogło być korzystne dla drużyny przeciwnej. Teraz piłkarz usłyszał zarzuty korupcyjne. Przedstawili mu je prokuratorzy z Białegostoku, którzy wspólnie z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Jak podaje CBA z korupcją w polskiej piłce nożnej walczą nie tylko we Wrocławiu. „Piłkarskie” śledztwo prowadzą także funkcjonariusze CBA z Białegostoku wraz z tamtejszą prokuraturą.
- Postępowanie obejmuje czyny korupcyjne z ubiegłego roku. Jest już także pierwszy zatrzymany. To piłkarz Dolcanu Ząbki. Marcin W. - poinformowała w komunikacie Małgorzata Matuszak z wydziału komunikacji społecznej CBA.
Śledztwo ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Dodajmy, że wielkie śledztwo w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej od czterech lat prowadzą prokuratorzy z Wrocławia. Do tej pory postawiono zarzuty ok. 250 osobom: sędziom, trenerom, działaczom klubowym i piłkarzom. -     informuje www.4lomza.pl

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.