piątek, 7 października 2022

Kultura i rozrywka

Konkurs pod hasłem „Barwy lasu”

Złote liście, biel zimy i buchająca zielenią wiosna. Czerwony muchomor, paski na młodym dziku, bajecznie żółta wilga.
Las mieni się kolorami. Spróbuj je schwycić!

Nadleśnictwo Rajgród ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Barwy lasu”. Zdjęcia, ukazujące piękno, bogactwo i różnorodność rajgrodzkich lasów, należy przesyłać na adres Nadleśnictwa do 15 kwietnia 2010.  Minimalny format odbitek – 15x21cm.  Możliwa jest również forma  cyfrowa zdjęć (minimalny rozmiar zdjęcia 1 MB). Jeden wykonawca może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 prac. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także wszystkich fotografujących miłośników lasu. Nadsyłane fotografie powinny być opatrzone tytułem, imieniem, nazwiskiem i adresem wykonawcy, miejscem i datą wykonania zdjęcia, nazwą szkoły, kategorią. Prace oceniane będą w trzech kategoriach – Gimnazjum i Szkoła Średnia, Kategoria Otwarta.


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym również akcesoria fotograficzne. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie Nadleśnictwa. Dodatkowo zwycięzcy zostaną poinformowani listownie. Po zamknięciu konkursu w izbie edukacyjnej Nadleśnictwa zostanie zorganizowana wystawa pokonkursowa. Zdjęcia będzie można obejrzeć również na stronie internetowej Nadleśnictwa.
Zachęcamy wszystkich do wędrówek po leśnych szlakach, podziwiania przyrodniczych pereł Nadleśnictwa i uwieczniania dostrzeżonego przez Was piękna na kliszy fotograficznej. Czekamy na Wasze prace.


Adres, na który należy przesyłać fotografie:
Nadleśnictwo Rajgród
Tama 12
19-206 Rajgród
Z dopiskiem „Konkurs fotograficzny BARWY LASU”

czwartek, 6 października 2022

Wojewodzin. Konkurs kulinarny "Ale tort"

czwartek, 6 października 2022

Ełk. BEER DAY w Mazurskim Browarze (8.10)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.