piątek, 19 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 4858 wyświetleń

Koncert zespołu KOMOREBI w Grajewie!

Zapraszam serdecznie na koncert zespołu Komorebi, w którym gram na klawiszach! 


Tym razem zagramy w Grajewie!


Osobiście będzie to dla mnie ważny i wzruszający koncert - trochę pod tytułem "Powrót do korzeni", gdyż minęło już 20 lat odkąd ruszyłem stąd w świat.  
To właśnie w Grajewie wychowałem się, uczyłem się, stawiałem pierwsze kroki na scenie, zawarłem wieloletnie przyjaźnie i poznałem swoją żonę. 

To również tutaj ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w klasie fortepianu u wybitnej nauczycielki - Pani Marii Kulikowskiej.


W Grajewskim Centrum Kultury (wtedy MDK) pod batutą wspaniałego człowieka i genialnego muzyka Pana Edwarda Szabata przez 8 lat byłem akompaniatorem Zespółu Pieśni i Tańca "Grajewianie".   

Kilka lat temu (po wielu latach przerwy) moja pasja do grania i chęć dzielenia się muzyką powróciła z jeszcze większą siłą. Na swojej drodze spotkałem cudownych ludzi i świetnych muzyków: Pawła Marka, Paulinę Bołdę, Adama Kimaka, Alicję Bezdziczek, Bartka Naumowicza, Artura Witkowskiego. Razem stworzyliśmy i rozwijamy zespół KOMOREBI!  


Już 12 sierpnia o godz. 19.00 zagramy dla Was w Restauracji Balton.


Koncert odbędzie się dzięki pomocy i zaangażowaniu: Augustyny Wiszowatej, Cezarego Wiszowatego, Grajewskiego Centrum Kultury, Studia EFEKT oraz e-Grajewo.pl.


Usłyszycie polskie piosenki w nowych aranżacjach! Dźwięki popłyną z gitary akustycznej, gitary elektrycznej, keyboardu, akordeonu, skrzypiec, Cajona i perkusjonalii. Będzie też kilka muzycznych niespodzianek.   

Zagramy i zaśpiewamy utwory z repertuaru: Edyty Bartosiewicz, Kaśki Sochackiej, T.Love, Hey, Pidżama Porno, Myslovitz i innych.

 


Do zobaczenia!
Tomasz Wojciechowski

 

Konkurs - wyniki 

Bezpłatne wejściówki otrzymują Pani Eliza oraz Pan Mariusz z Grajewa

Gratulujemy 

 

czwartek, 18 sierpnia 2022

Prostki Dożynki gminne 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Tykocińska Biesiada Miodowa 2022

Komentarze (7)

Nie mogę się doczekać. Na pewno będę.

SUPER grają !!!!! Byłem na ich występie we Wrocławiu. Wokaliści - pełen profesjonalizm . Muzyka płynie prosto z Ich serc. Tomek Wojciechowski ,, spina. cały zespół. Tak trzymajcie!!!!!!

Czekam z niecierpliwością na koncert, doskonałe wykonanie, cudowni i pełni energii młodzi ludzie, moi przyjaciele :):):)

Mam pytanie a gdzie można kupić bilety na ten koncert ?

Bilety można nabyć w Restauracji Balton, Studiu EFEKT Os. Centrum,

cena biletu 30 zł

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.