środa, 5 października 2022

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 6211 wyświetleń

Koncert zespołu KOMOREBI w Grajewie!

Zapraszam serdecznie na koncert zespołu Komorebi, w którym gram na klawiszach! 


Tym razem zagramy w Grajewie!


Osobiście będzie to dla mnie ważny i wzruszający koncert - trochę pod tytułem "Powrót do korzeni", gdyż minęło już 20 lat odkąd ruszyłem stąd w świat.  
To właśnie w Grajewie wychowałem się, uczyłem się, stawiałem pierwsze kroki na scenie, zawarłem wieloletnie przyjaźnie i poznałem swoją żonę. 

To również tutaj ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w klasie fortepianu u wybitnej nauczycielki - Pani Marii Kulikowskiej.


W Grajewskim Centrum Kultury (wtedy MDK) pod batutą wspaniałego człowieka i genialnego muzyka Pana Edwarda Szabata przez 8 lat byłem akompaniatorem Zespółu Pieśni i Tańca "Grajewianie".   

Kilka lat temu (po wielu latach przerwy) moja pasja do grania i chęć dzielenia się muzyką powróciła z jeszcze większą siłą. Na swojej drodze spotkałem cudownych ludzi i świetnych muzyków: Pawła Marka, Paulinę Bołdę, Adama Kimaka, Alicję Bezdziczek, Bartka Naumowicza, Artura Witkowskiego. Razem stworzyliśmy i rozwijamy zespół KOMOREBI!  


Już 12 sierpnia o godz. 19.00 zagramy dla Was w Restauracji Balton.


Koncert odbędzie się dzięki pomocy i zaangażowaniu: Augustyny Wiszowatej, Cezarego Wiszowatego, Grajewskiego Centrum Kultury, Studia EFEKT oraz e-Grajewo.pl.


Usłyszycie polskie piosenki w nowych aranżacjach! Dźwięki popłyną z gitary akustycznej, gitary elektrycznej, keyboardu, akordeonu, skrzypiec, Cajona i perkusjonalii. Będzie też kilka muzycznych niespodzianek.   

Zagramy i zaśpiewamy utwory z repertuaru: Edyty Bartosiewicz, Kaśki Sochackiej, T.Love, Hey, Pidżama Porno, Myslovitz i innych.

 


Do zobaczenia!
Tomasz Wojciechowski

 

Konkurs - wyniki 

Bezpłatne wejściówki otrzymują Pani Eliza oraz Pan Mariusz z Grajewa

Gratulujemy 

 

wtorek, 4 października 2022

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

poniedziałek, 3 października 2022

Inauguracja Roku Kulturalnego

Komentarze (7)

Nie mogę się doczekać. Na pewno będę.

SUPER grają !!!!! Byłem na ich występie we Wrocławiu. Wokaliści - pełen profesjonalizm . Muzyka płynie prosto z Ich serc. Tomek Wojciechowski ,, spina. cały zespół. Tak trzymajcie!!!!!!

Czekam z niecierpliwością na koncert, doskonałe wykonanie, cudowni i pełni energii młodzi ludzie, moi przyjaciele :):):)

Mam pytanie a gdzie można kupić bilety na ten koncert ?

Bilety można nabyć w Restauracji Balton, Studiu EFEKT Os. Centrum,

cena biletu 30 zł

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.