sobota, 13 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9620 wyświetleń

Koncert operetkowy w MDK

Niezapomniany koncert operetkowy w MDK

10 lutego 2013r. w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się koncert operetkowy „Zaśpiewajmy o miłości…” w wykonaniu artystów grupy artystycznej „Operus Arte” w składzie: Dorota Makulec – sopran, Paweł Wytrążek – tenor, Agnieszka Segucchi – pianino oraz Piotr Stanisław – konferansjer.

    Koncert okazał się wspaniałym pomysłem na spędzenie romantycznego wieczoru i wzbudził bardzo duże zainteresowanie, a potwierdzeniem tego była pełna sala publiczności.   
Artyści zachwycili pięknym i profesjonalnym wykonaniem arii operetkowych. Ciekawe aranżacje muzyczne, połączone z tańcem i scenkami aktorskimi oraz pięknymi strojami artystów wywoływały oklaski i zachwyt widowni. Popis swoich umiejętności dała również akompaniująca solistkom pianistka oraz konferansjer, który nie tylko zapowiadał kolejne części koncertu, ale przybliżał widzom okoliczności powstania prezentowanych utworów.  Gorące owacje na stojąco i wspólny śpiew artystów z publicznością zakończył ten porywający i z pewnością niezapomniany wieczór.


Dziękujemy widzom za tak liczny udział, ciepłą atmosferę i zapraszamy na kolejne koncerty.    
                                    MDK

Komentarze (1)

a wcześniejsze ogłoszenie było ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.