poniedziałek, 24 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

Koncert OKAW SZTORM

Zamarznięte jeziora nie sprzyjają żeglowaniu, zapraszamy więc na koncert szant, gdzie atmosfera będzie niezwykle gorąca.

28 stycznia 2006 o godz. 1900 rozpocznie się na sali ZEBRA koncert zespołu OKAW SZTORM. Bilet za jedyne 6 zł to prawdziwa okazja.

Gorąco polecam

Artur Milewski, Dział promocji ECK


OKAW Sztorm
Zespół folkowo-szantowy z Ełku i Giżycka

Skład:
Urszula Szubzda - wokal
Grzegorz Polakowski - wokal, gitara elektro-akustyczna
Daniel Szejda - wokal, akordeon
Wojciech Ratkiewicz - gitara elektryczna
Andrzej Waluś - perkusja
Andrzej Gasiul - gitara basowa

Zespół powstał w 2003 r i istniał przez 2 lata pod inną nazwą. Jednak w drodze ewolucji, inflacji i wszelkich innych przemian przyjęliśmy nazwę OKAW Sztorm. Gramy muzykę okawistyczną szantowo-sztormową, wykorzystując ciekawe połączenie brzmienia gitary elektrycznej z akordeonem :)

W ubiegłym roku zagraliśmy około 50 koncertów m.in. w Niemczech w Querfurcie. Wzięliśmy udział w dwóch festiwalach szantowych:
- „Kopyść” w Białymstoku gdzie zdobyliśmy nagrodę publiczności oraz nagrodę przechodnią tamtejszego Akademickiego Yacht Klubu
- "Szanty w Giżycku" - największy w Polsce festiwal piosenki żeglarskiej, zajęliśmy tam II miejsce.

Na koncercie usłyszycie nasze kawałki autorskie, klasyczną szantę, jak i piosenki żeglarskie.


Dla czytelników e-Grajewo.pl  mamy dwa podwójne bilety  wystarczy wysłać email  z hasłem "OKAW SZTORM" na adres centrum@eck.elk.pl   lub zadzwonić pod nr tel. 087 621 52 45 (prosić Artura Milewskiego)Ełckie Centrum Kultury
19-300 Ełk
ul. Wojska Polskiego 47
tel./fax. (087) 621 52 50

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.