wtorek, 16 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 19 komentarzy
  • 8667 wyświetleń

Koncert HH - 11.XII

W dniu 11.12.04 w kaplicy pw. Św.Ojca Pio w Grajewie odbył się koncert zespołu hiphopowego FPS promujący program Hip Hop Dekalog.

FPS - Full Power Spirit tworzą trzej MC: Picia, Dzyrooo i Miru, oraz Pati która uzupełnia cześć wokalną. Do nagrania kilkunastu utworów na temat Dekalogu zaprosili m.in. Vienio i Pele, Łyskacza (Mor.W.A.), Evident, Wilka, Mietka Szcześniaka i kilka innych osób.
Hip Hop Dekalog 2004 to pomysł, którego idea powstała w oparciu o konfrontację i próbę dialogu ze współczesną kulturą młodzieżową.


foto - www.magazynraj.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (19)

napewno przyjde na koncert : ) a oprócz FPS bedzie wystepował ktoś jeszcze?? pozdro aLL ;]

O ktorej godzinie to sie odbedzie ??

a o ktorej to/?

Koncert o 20:00, a co czy ktoś wiecej to chyba nie, najprawdopobniej ich DJ będzie z Mor WA

ksiądz poprostu jest zajefajny!!!!

alle ziomal spoko -niech będzie pochwalony; tak to się mówi?

heheh :D no prosze jak fajnie katolicki hh is ołrajt rajt nie no spoko Łyskaczm to mnie rozjebali :D pozdrrooo kiedy albumik ?

hehe spox. Ja chyba tez wpadne

Co do albumu FPS'u to już jest i nawet go mam orginalnego..

spokoz pewnoscia bede :D

yoooooooooooo ja teez wpadaaam :D:D pozdro!!! :*

hahaha ale kotoska mala rapuje obacta wy jo hewi metal haha lancuchami sie obwiesi i obacta wy jo metal normalnie hahaha

Na koncercie było THE BEST.
CHWAŁA PANU

było wypasiście :D normalnie gites!!! mają niezłe bity : ) szkoda ze tak krótko było :/ podziękowania dla proboszcza za zorganizowanie koncertu :D ahahhah pozdrufffka

Fps is coll A oznacza to Full Power Spirit dla tych co nie wiedzą. Na koncercie było zajedwabiście norma. Tylko troche krótko z decqka. Aby więcej taki imprez. Dziękówa dla księdza proboszcza za zorganizowanie.

Full Power Spirit znaczy Pełna Moc Ducha - lecz jakby ktoś niewiedział chodzi tu o Ducha Św.

na koncercie bylo zajefajnie =)))))))) po prostu nie do opisania. ja osobiscie nie lubie hh, ale ten koncert byl spoko i chloppaki tez. Gorace podziekowania dla ks. proboszcza i Kamila za organizacje. Pozdrooo...!!!

Bylo ... grejtos ... :D nie lubie hh, ale to miało swój klima :-) Pozdro

oho nie lubie hiphapa(jak mówi pewien historyk) FPS bylo spoko zaproscie kiedy jeszcze inne zespoly; swiat na hh sie nie konczy FPS zostawili nam pamiatke w salce (MG wiedza o co chodzi) 3maj cie sie hej!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.