czwartek, 7 grudnia 2023

Sport

Komunikaty SPORT

Dnia 11 października 2004 roku na trasach biegowych dawnej strzelnicy przy Zespole Szkół nr 2 w Grajewie odbyła się Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. W Gimnazjadzie Powiatu Grajewskiego wzięło udział 6 gimnazjów.


Dnia 28 października 2004 roku w hali sportowej MOSiR w Grajewie odbyła się Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w drużynowym badmintonie dziewcząt i chłopców. W gimnazjadzie powiatu grajewskiego wzięły udział cztery gimnazja z Powiatu Grajewskiego .
Pierwsze gimnazja dziewcząt i chłopców reprezentować będą nasz powiat grajewski w Mistrzostwach Grupy Zachodniej , które odbędą się 20 listopada 2004 r. w Jabłoni Kościelnej . Sędzią głównym zawodów był Pan Piotr Wierzbicki nauczyciel PG nr 2 w Grajewie.


Mistrzostwa Powiatu Grajewskiego w Szachach przeprowadzone zostały
w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie 28 października 2004 roku. Zawody rozegrano równocześnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Sędzią głównym był Zbigniew Okulewicz . W zawodach wzięło udział 4 dryżyny dziewcząt i 4 dryżyny chłopcówDnia 23 października 2004 roku na trasach biegowych przy dawnej strzelnicy wojskowej przeprowadzone zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych . Zawody przeprowadzone zostały w bezdeszczowej, słonecznej październikowej pogodzie. Na zakończenie zawodów wręczono startującym szkołom pamiątkowe dyplomy oraz za pierwsze trzy miejsca indywidualnie w każdym roczniku.
Na starcie stanęło 10 szkół.


Dnia 29 października 2004 roku w hali sportowej MOSiR w Grajewie przeprowadzone zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców szkół podstawowych z powiatu grajewskiego.


Dnia 31 października 2004 roku w salach gimnastycznych Szkoły Podstawowej
w Szczuczynie dziewczęta i Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie chłopcy przeprowadzone zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w siatkówce dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Do turnieju zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z powiatu grajewskiegoKomunikaty końcowe na www.MOSiR.e-grajewo.pl...

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.