wtorek, 28 marca 2023

Szczuczyn

  • 4 komentarzy
  • 2943 wyświetleń

Komunikat sztabu #5336 BCK w Szczuczynie

Finał 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczuczynie zamykamy kwotą:  40 127,58 zł,  22 euro i 1 dolar !


Dziękujemy WSZYSTKIM darczyńcom!  

Dziękujemy wolontariackiej ekipie!  

Jesteście wielcy!  

 


Dziękujemy Morsom Świnki za wsparcie finału WOŚP. Dziękujemy Paniom z Samorządu Uczniowskiego i Koła Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie za pomoc przy pracach sztabu #5336 BCK w Szczuczynie.


Dziękujemy wszystkim drużynom Otwartego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szczuczyna za wsparcie szczuczyńskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy Promil Szczuczyn, Polonez Nowa Wieś Ełcka, RKS HUWDU, Wiśniewo Ełckie, Torpol Szczuczyn, Juniorzy Wissy, Południe Wjeżdża Grajewo, Znicz Radziłów.


Dziękujemy Orkiestrze Dętej OSP Szczuczyn za oprawę muzyczną finału! Dziękujemy firmom, które zadbały o Wolontariuszy: Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol z Grajewa, Piekarni Mieńkowscy z Grabowa, Bistro Cappuccino ze Szczuczyna.

 


Do północy z poniedziałku na wtorek aktywna będzie nasza sztabowa e-Skabonka: https://eskarbonka.wosp.org.pl/lgzb9m w której aktualnie znajduje się 310 zł.

 


Andrzej Kosmowski

Sztab #5336 BCK w Szczuczynie

 

Komentarze (4)

Brawo , Szczuczyn może być dumny z burmistrza

Życzę Wam zdrowia i wielkiego szczęścia.

Grajcie do konca swiata i jeden dzien dluzej. Siema Ma, Gratulacje.

Brawo panie burmistrzu Szczuczyna .
/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.