sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13633 wyświetleń

Kolizja w Szczuczynie

          W dniu 14 stycznia 2009 w godzinach rannych, w Szczuczynie na ul Kilińskiego na trasie drogi nr 61, obok skrzyżowania z drogą nr 58 w kierunku Pisza, doszło do stłuczki, w której uczestniczyli kierowcy dwóch pojazdów marki IVECO i MAN - obydwaj obywatele Litwy. Nikt nie doznał obrażeń. Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia, wiadomo jednak, że pojazd marki MAN jechał jako pierwszy. Za nim poruszał się ciężarowy IVECO, który z powodu nie zachowania należytego odstępu, uderzył w będącego przed nim MANa. Ten zwalniał prędkość zbliżając się do ronda.

          Kierowca IVECO został zakleszczony w pojeździe na wysokości kończyn dolnych. Jego pojazd doznał znacznych uszkodzeń w części przedniej, a holowanie jest utrudnione z powodu blokady kół tylnych. Przy temperaturze powietrza wynoszącej minus 8 stopni, bardzo sprawnie udzielili poszkodowanemu pomocy strażacy i Pomoc Drogowa. Dzięki profesjonalnej obsłudze Policji, ruch na trasie Warszawa - Suwałki został szybko przywrócony.

      Stanisław Orłowski

Komentarze (4)

Jak wychodziłem z domu doszło do tego wypadku,kilka sekund,przede mną.

ogromne brawa dla strazakow,na nich zawsze mozna liczyc

Kolejny skutek jazdy Litwinow.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.