Wiadomości

Kolizja pod Szczuczynem

17 października br. o godz. 19.26 dyżurny komendy PSP w Grajewie zadysponował zastęp OSP do kolizji mającej miejsce na starym odcinku drogi nr 61 w okolicach wsi Danowo. W kolizji brały udział trzy pojazdy. Kierowca osobowego Mercedea E300 prawdopodobnie nie zachowując bezpiecznej prędkości, na łuku drogi wpadł w poślizg i niebezpieczną jazdę zakończył w rowie. 

Kolizja osobowej Skody Felicji i Mazdy 626 miała pośredni związek z wcześniejszym zdarzeniem. Kierowca Skody zwolnił przed zdarzeniem drogowym (Mercedes w rowie). Niestety kierowcy Mazdy nie udało się równie szybko wytracić prędkości... całe szczęście obyło się na strachu, stłuczonych reflektorach i połamanych zderzakach.

Działania jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorbcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu pozostałości po rozbitych autach.

 OSP Szczuczyn

 

poniedziałek, 23 maja 2022

Rozbudowa drogi w Rydzewie-Pieniążek

poniedziałek, 23 maja 2022

Rusza budowa gminnego przedszkola w Prostkach

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.