sobota, 13 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12391 wyświetleń

Kolizja na rondzie w Szczuczynie

Kolizja na rondzie w Szczuczynie
  
W dniu 30 września 2011 roku, około godziny 08: 15, na rondzie w Szczuczynie doszło do kolizji pojazdów osobowych.
   Od strony ul. Szczuki ( z kierunku Grajewa) na rondo wjechał kierowca Opla z holowanym przez niego pojazdem osobowym marki Ford. Od strony ul. Kilińskiego (z kierunku Łomży) nadjechał samochód marki Seat.
   Do kolizji doszło w miejscu widocznym na zdjęciu. Trzej kierowcy, uczestniczący w ruchu, byli w stanie niewskazującym na użycie alkoholu. W wyniku kolizji, nikt z kierowców, ani z osób postronnych nie odniósł obrażeń. Natomiast na lewym błotniku holowanego Forda oraz prawym błotniku Seata są widoczne zniekształcenia blacharki.
    Zadaniem obecnego na miejscu funkcjonariusza Policji jest ustalenie przyczyn i odpowiedzialności za spowodowanie zakłócenia w ruchu drogowym oraz przypisanie któremuś z kierowców - przewidzianych konsekwencji.

Tekst i foto: Stanisław Orłowski  

Komentarze (3)

Szliśmy do szkoły i widziałem, że jadący Seatkiem jak szalony wpadł na rondo i nie zdążył wyhamować. Ci co się holowali byli na rondzie i jechali powoli. Szkoda Fordusa.

z ustalen policji wyyniklo ze ,,fordzik" wemusil pierszenstwo seacikowi i to on otrzymal mandacik

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.