czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 12725 wyświetleń

Kolizja na Ełckiej

Grajewo

„Rajdowy Polonez”

Jak poinformował nas dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca został ukarany mandatem karnym. Policjanci ustalają dokładne przyczyny wypadku.

e-Grajewo.pl

Informacja pochodzi od czytelnika e-Grajewo.pl


Komentarze (14)

co tu nad tym beczec niech sie jesdzic nauczo a to dadzo takim .. prawka i co chwila kolizja.....

ten burak co jechał tym ałtobusem co narażał luckie rzycie powiniem mieć zabrane prawojazdy do konca życia

to całe szczenscie ze im sie nic nie stało LUDZIE ZANIM WSIADZIECIE DO AUTOBUSU SPRAWDZAJCIER TERAZ KIEROWCÓW JA SAM NIE WIEM CO MAM OTYM MYSLEC TEN KIEROWCA CO JECHAŁ AUTOBUSEM NARAZIŁ NAJWIECEJ LUDZI KIEROWCÓW SAMOCHODÓW A NA KONCU SWOJE TAKIM LUDFZIOM CO SĄ NIEODPOWIEDZIALNI JAK TEN PAN Z AUTOBUSU POWINNI ZMYKAC DO WIENZIENIA ALBO ZABIERAC NA STAŁE PRAWOJAZDY NIE NA ROK NIE NA DWA TYLKO NA ZAWSZE TO JEST MOJE TAKIE ZDANIE ŻYCZE TYM LUDZIOM MAM NADZIEJE ZE SIE POZBIERAJĄ SIE DO KUPY I ZAPOMNO CHOC TO BEDZIE TRUDNE POZDRAWIAM TSZYMAJCIE SIE NIGDY NIE SIADAJCIE ZA SAMOCHODEM PO ALKOCHOLU

ZASTRZEŻONY a gdzie ty uczyłeś sie polskiego

A taka była nowa, piękna renówka skasowała słup i poloneza

ło widzilam ja te zdażenie ale rzem sie pżestraszyła rzal mi tyh ludźi to okropieństwo takie zdażenie....

Kierowcę z Reno znam więc bardzo szkoda bo i straty i stres przeżyli obaj kierowcy , a może ktoś by wyciął te krzaki to była by lepsza widoczność pozdrowiam.......

TY POLONISTO NIE KOMENTUJ A WEŚ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY W RĘKĘ...DO KRZYSZTOFA HO..ZYC

o boże jaki analfabetyzm, kto wam kupil te compy ludzie slowniki do rak i poczytajcie troche gazet zanim usiądziesz do compa i jeszcze cos tam bredzisz????zwłaszcza nieznajomy!@!!!

Ludziska z Grajewa i okolic!
Czy w Waszym mieście obowiązują inne przepisy niż w Polsce? Dlaczego Policja nie egzekwuje i nie karze beztroskich kierowców. Nie tak dawno byłam na wakacjach w Grajewie i byłam przerażona bezkarnością kierowców i nieobecnością na ulicach Policji. Stróżom prawa najlepiej "wychodzą" wywiady przed kamerami TV, a nie na ulicach i skrzyżowaniach tak ruchliwego w sezonie miasta ! Wstyd!!! Panowie kierowcy - ZAPINAJCIE PASY i czytajcie znaki pionowe np. STOP ! Chyba, że z Policją jesteście na TY?
Pozdrawiam - Galla Anonima

Chłopaki, jaździta jak kowboje! Robita na ulicach co chceta. Jeżdżąc "na "trzeciego"przekraczacie dozwoloną prędkość - w mieście!!!
Zapinajcie pasy bezpieczeństwa w samochodach. Nie wstydźcie się - one już nie jednemu uratowały życie. Nie traktujcie pasów bezpieczeństwa - jak lejców przy furmankach !!!
Co na to szeryf posterunku Policji i jego zastępcy ???
Pozdrawiam. Piętaszek

zeby nie ludzie na przystanku to policja nic by o tym niewiedziała i tak ile km przejechał a pił w augustowie pozdro dj

zgadzam się z Krzysztofem niech się jeżdzić nauczą a nie po znajomości zrobią prawko i masz kraksa, praktyka w jeżdzie ludzie i kultura jazdy bo czasami trzeba złamać przepis ale jeżeli się ma trochę praktyki to nie będzie kolizji.Popatrzcie co się dzieje na ulicach jak dużo samochodów głównie w piątek i jeżeli czasem się nie wetniesz do ruchu to będziesz stał 5 godzin: napisałem samochodów ale podejrzewam że większość z nich to złomy które nie nadają się do eksploatacji i póżniej gaśnie taki na skrzyżowaniu i jak go ominąć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.