Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9540 wyświetleń

Kolizja drogowa ul. Targowa

Grajewo, 27.09.2017, godz. 10.45 

Kolizja drogowa z udziałem dwóch samochodów osobowych. Prawdopodobnie kierowca toyoty wjeżdzając na skrzyzowanie ul. Targowej z  ul. Wiktorowo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z Audi. 

Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

Komentarze (3)

Czyli znowu zawinił człowiek, a nie dzikie zwierzę. No cóż, może należałoby zlikwidować winnych, tak jak chce to zrobić minister z łosiami?

do Awdotia - łosie są naprawdę wielkim problemem na naszych terenach - wiem że cała reszta polski się z tego śmieje - nie dostrzegać zagrożenia może tylko ktoś kto nie jeździ dużo autem np w stronę Białegostoku np nocą; ja w jednym roku jedno auto straciłem a drugim po kilku miesiącach ledwo co uniknąłem wypadku właśnie z łosiem; gdy opowiadałem to na szkoleniu kierowców w Warszawie - to ludzie patrzyli się na mnie jak na kosmitę; teraz jadąc nocą na Białystok nigdy nie przekraczam 80 km/h; często potrafię też trąbić na trasie, na wszelki wypadek. Według mnie powinno się zrobić wszystko dzięki czemu jazda po naszych polskich drogach będzie mniej stresująca i w pełni bezpieczna. tak na marginesie wypadek drogowy trwa z reguły 3 sekundy - 1 sekunda to czas na reakcję, raczej silnej i bystrej osoby; ilu z nas potrafi wykonać jakiś bezpieczny manewr w pozostałe 2 - zwierzęta nie patrzą gdzie wybiegają czy 100 metrów przed nami czy 10. zazwyczaj po zderzeniu z łosiem auto jest do kasacji, i to tylko kwestia wielkiego szczęścia żeby człowiek wyszedł z tego bez szwanku

apropo trasy do Bialegostoku wiem co mowisz bo sam spotkalem na poboczu nie jednego bardzo duzego Łosia w nocy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.