Wiadomości

Koliza za kolizją!

Koliza za kolizją!

29.10.2010 r.

Kolizja drogowa

O godz. 9:50 dyżurny został poinformowany, że na parkingu przy ul. Dwornej doszło do kolizji drogowej. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen, mieszkaniec gm. Grajewo, cofając uderzył w samochód osobowy marki Audi, którym kierował inny mieszkaniec gm. Grajewo. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Potrącenie pieszej

O godz. 9.55 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Zielonej doszło do potrącenia pieszej. Policjanci ustalili, że mieszkaniec Grajewa, który kierował Volkswagenem, dojeżdżając do przejścia dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa, w wyniku czego potrącił przechodzącą przez przejście mieszkankę Grajewa. Kobieta przewróciła się;  nie doznała żadnych obrażeń ciała.

Kolizja drogowa

O godz. 11.10w Grajewie na ul. Puławskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że kierujący Oplem Meriwa, mieszkaniec gm. Rajgród, cofając z parkingu przy cmentarzu, zderzył się tyłem z samochodem marki Opel Omega. Oplem kierował  mieszkańca Grajewa, który  również wykonywał manewr cofania. Kierującym nic się nie stało. Wstępnie ustalono iż winę ponoszą obaj kierujący. Sporządzony został wniosek do Sądu o ukaranie.

31.10.2010 r.

Kolizja drogowa

O godz. 8:05 mieszkaniec Suwałk poinformował dyżurnego, o tym, że na trasie Szczuczyn – Wąsosz doszło do zderzenia lusterkami bocznymi dwóch samochodów – Opla Astra z Audi. Kierujący Audi odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali kierującego Audi w miejscowości Żebry. Ustalono, iż do zderzenia doszło podczas, gdy kierujący Audi, mieszkaniec powiatu wejherowskiego, wyprzedzał Opla Astrę, którym kierował mieszkaniec  Suwałk. Ustalono, iż winę ponoszą obaj kierujący.

Kolizja drogowa

O godz. 17:02 dyżurny został poinformowany, że w miejscowości Ruda, na łuku drogi doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Pojazdy zderzyły się bocznymi lusterkami. Jeden z pojazdów uczestniczących w zdarzeniu odjechał w kierunku Grajewa. Ustalono, że kierujący pojazdem (bdb) w trakcie manewru wymijania, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem osobowym m-ki Fiat Tipo, którym kierował mieszkaniec Białegostoku.

Osoby będące świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Grajewie – (86) 273 0212.

01.11.2010 r.

Kolizja drogowa

O godz. 16:09 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący samochodem opel Corsa, mieszkaniec Grajewa, nie zachował ostrożności podczas zmiany pasa ruchu i zderzył się z samochodem Opel Vectra, kierowanym przez mieszkańca Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

02.11.2010 r.

Uszkodzenie mienia.

O godz. 7:40 mieszkaniec Grajewa  powiadomił, że w nocy z 1/2 doszło do uszkodzenia lusterek zewnętrznych oraz anteny w jego samochodzie marki Ford Eskort, który był zaparkowany na Os. Broniewskiego w rejonie bloku  nr 9. Wartość zniszczeń wyniosła 150 zł.

KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.