środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 7631 wyświetleń

Kolejny zatrzymany za rozbój

Policjanci z Grajewa ustalili, zatrzymali i przesłuchali trzeciego mężczyznę podejrzewanego o pobicie wspólnie z kolegami 18-latka. Teraz także i jego postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie ustalili, zatrzymali i przesłuchali trzeciego mężczyznę podejrzewanego o to, że wspólnie z kolegami na początku czerwca w Radziłowie dopuścił się pobicia i rozboju. Wtedy to napastnicy najpierw zaatakowali 18-latka, a później ponownie zadając ciosy zabrali mu 20 złotych. 21-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i teraz, podobnie jak postępowaniem dwóch pozostałych podejrzanych mężczyzn, nim także zajmie się sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

 

Komentarze (2)

Mocni tylko w grupie a sami to uciekają. I jak zwykle, towarzystwo z grajewa. Kiedy będą kamery w tym mieście szczególnie na głównych ulicach mam na myśli skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną bo tam to się dużo dzieje?

Oj krety,krety

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.