Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11810 wyświetleń

Kolejna inwestycja na osiedlu


Wspólnota bloku nr 12 na os. Południe w Grajewie zagospodarowuje tren otaczający budynek wielorodzinny.


Mieszkańcy uznali, że najwyższy czas wykorzystać spory fragment placu za blokiem i zdecydowali o remoncie. Teren leżał odłogiem wiele lat, teraz mają tu powstać miejsca parkingowe, których tak przecież brakuje. Znajdzie się też przestrzeń, gdzie będą mogły bawić się dzieci.fot. e-Grajewo.plpiątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (8)

jak się nie mylę jakiś radny pisał o tym terenie że nie jest posprzątany po inwestycji PECu wiadomo dlaczego :)

prawdziwy gospodarz tak powinno byc przy 15

brawo, co wspólnota , to wspólnota

to jeszcze ty;lko ta droga dojazdowa, bo masakra jest, i woda sie zbiera i kościół tu jest i przedszkole - może by zrobić z tym porządek wreszcie; w ten parking obok? przy sklepiku PSS też by sie przydało to zagospodarować bo koleiny że nogę połamać!

No to bardzo dobrze ! Każda jedna praca czy to zarobkowa czy społeczna na rzecz społeczeństwa każdego człowieka uszlachetnia ! Gratuluje twórczej innowacji i podpowiem , że przydałby się jeden ( lub więcej ) skromniutki kibelek bo niedługo będziemy załatwiać swoje potrzeby w krzaczkach lub pod drzewkiem jak onegdaj pewien bodajże poseł pewnej partii !!! „ Ale co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie „ i będzie śmierdziało !!!

A w czwórce nic się nie dzieje ta sama wspólnota ten sam prezes , tylko lokatorzy nie myślący i nic nie będzie.

Mam nadzieje , ze parking nie bedzie ogolnodostepny,bo 12 nadal nie bedzie miala gdzie parkowac.Najlepiej zrobic brame na pilota.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.