Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 3259 wyświetleń

Kierowca renault miał on 2 promile alkoholu

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca samochodu osobowego, który został zatrzymany do kontroli w Grajewie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy nieodpowiedzialnemu 50-latkowi. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

 

W niedzielny poranek policjanci grajewskiej komendy jadąc ulicą 11 Listopada w Grajewie za osobowym renault nabrali podejrzeń co do stanu trzeźwości kierowcy. Natychmiast zatrzymali auto do kontroli i  już na początku rozmowy z siedzącym za kierownicą 50-latkiem policjanci wyczuli woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 50-letni mieszkaniec Grajewa stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. O tym na jak długo, zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności.  - KPP w Grajewie

Komentarze (5)

I ten kierowca już nigdy nie powinien prowadzić pojazdów mechanicznych dożywotnio bo pewno to nie pierwszy raz pijany jedzie tylko wcześniej mogło się udawać a teraz wpadł

Brawo, dla chcących pracować z policji. Dlaczego panie w białych czapkach jeżdżąc ulicą Strażacką i Mickiewicza nie reagują na pojazdy parkujące na zakazie zatrzymywania i postoju, na wysokości Urzedu MiASTA I STAROSTWA. ?

Ponieważ te panie w białych czapkach wola ścigać małolatów niż pilnować porzadku, szczerze to jak widzę radiowóz jadący to czuje pewny nie pokój czy nie przyczepia się o coś dziwnego... Taka mamy władze że wola zajmować się głupotami zamiast prawdziwa prace. Wstyd!!

Jak by był : pelocelebryto : to g,,o by mu zrobili

Neon piszesz głupoty jakich mało

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.