sobota, 25 maja 2024

Kraj

Kierowca miał ponad 1,5 ‰

Ełk: Śmiertelny wypadek na trasie Mołdzie-Guzki 

31-letni pasażer samochodu marki Renault zginął w wypadku. Kierowca pojazdu miał ponad 1,5 promila alkoholu i nie miał uprawnień do kierowana. Na łuku drogi uderzył w drzewo, potem odbił się i uderzył w kolejne po drugiej stronie drogi. Wyjaśniane są wszelki okoliczności tego zdarzenia. 

Do zdarzenia doszło wczoraj (22.05.2016r.) około godziny 18:00. Policjanci pracowali na miejscu wypadku na trasie Mołdzie-Guzki w gminie Ełk pod nadzorem prokuratora. Kierujący samochodem marki Renault na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, uderzył w przydrożne drzewo, potem odbił się od niego i uderzył tyłem pojazdu w kolejne drzewo po przeciwnej stronie drogi. W wyniku zdarzenia 31-letni pasażer siedzący na tylnym siedzeniu wypadł z samochodu i poniósł śmierć na miejscu. 21-letni kierowca i drugi pasażer trafili do szpitala z ogólnymi niegroźnymi potłuczeniami ciała. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało ,że miał on ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie miał uprawnień do kierowania. Mężczyzna został zatrzymany.

Trwają czynności w tej sprawie.

 

 

KPP w Ełku

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.