sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 3 komentarzy
  • 9405 wyświetleń

Kibice dla Szpitala

W Halowym Turnieju Piłki Nożnej p.h. „Sport dla wszystkich – kibice dla Szpitala” wzięło udział 8 drużyn reprezentujących:
1. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Grajewie,
2. Stowarzyszenie Kibiców Warmii Grajewo,
3. Urząd Miasta Grajewo,
4. Przedsiębiorstwo „Raj” w Grajewie,
5. Przedsiębiorstwo „Transbud” w Ełku,
6. Przedsiębiorstwo „Bomar” w Grajewie,
7. Szpital Ogólny w Grajewie,
8. NSZZ „Solidarność” w Grajewie.
 
Drużyny biorące udział w Turnieju dokonały dobrowolnych wpłat na rachunek bankowy  Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego. Powyższe wpłaty wyniosły 1920,00 zł.      
            Ponadto w trakcie trwania Turnieju na ulicach miasta Grajewo oraz na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie prowadzono zbiórkę do puszek, w trakcie której zebrano 2 761,74 zł.
  Łącznie konto Fundacji z przeznaczeniem na zakup aparatury i sprzętu medycznego zasiliła kwota 4 681,74 zł. Po raz kolejny sportowcy oraz mieszkańcy Grajewa
  Pani Alicja Rutkowska – Prezes Zarządu Fundacji na Rzecz Szpitala Grajewskiego stwierdziła, że: „Po raz kolejny Turniej i kwesta uliczna osiągnęły zamierzony cel. Sportowcy oraz mieszkańcy Grajewa zjednoczyli się w pomocy dla naszego Szpitala. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w różnoraki sposób przyczynili się do sukcesu naszego przedsięwzięcia”.

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (3)

ja na tym turnieju kostke skrecilem i w gipsie nosilem takie to bylo poswiecenie dla szpitala i dla pilki ;p ... ale szpital mi sie nie odwdzieczyl zadna rehabilitacja sam musze sobie jakos ja leczyc ;]

przeciez ten turniej byl z miesiac temu

A mi bardzo podobało się przynajmniej człowiek rozerwał sie troszkę pobiegał :P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.