Kraj

  • 1 komentarzy
  • 3955 wyświetleń

Katarzyna W. zatrzymana

Katarzyna W., matka małej Madzi z Sosnowca, została zatrzymana pod Białymstokiem!

Dzisiaj rano funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji Białymstoku i Katowic wkroczyli do jednego z domów w Turośni Dolnej. Z ustaleń mundurowych wynikało, bowiem, że tam najprawdopodobniej przebywa poszukiwana listem gończym Prokuratury Okręgowej w Katowicach Katarzyna W. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali poszukiwaną i przewieźli do Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku a następnie do Aresztu Śledczego w Białymstoku. - podlaska.policja.gov.pl


Mieszkańcy Turośni Dolnej dopiero z mediów dowiedzieli się, kto mieszkał w ich wsi przez ponad miesiąc. Większość jej przez ten czas nie widziała. A jeśli już, to tylko po zmroku, w czapce na głowie i z szalikiem na twarzy. Nie do rozpoznania.

Od blisko sześciu tygodni nie wypełniała warunków nałożonego na nią dozoru policyjnego i nie meldowała się w komisariacie. Nie zgłaszała się także na wezwania prokuratury.

Katarzyna jest podejrzana o uduszenie małej Madzi. Początkowo kobieta utrzymywała, że córka została porwana. Po tygodniu przyznała, że dziewczynka wypadła jej z rąk i uderzyła głową o podłogę. Kobieta utrzymuje, że ze strachu zakopała ciało i wymyśliła porwanie.

Komentarze (1)

jebnąc jo o podłode potem akoać niech to bedzie nauczka dla innych popapranców.Mi kedyś prokurator żądal 5 lat więzienia za dziesione kturej nie zrobiłem a dla tej szmaty dozur sądom HWD.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.