Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10217 wyświetleń

Kasa z Targowicy

Ogłoszono publiczny przetarg nieograniczony na „Zarządzanie targowiskiem miejskim przy ul. Kopernika w Grajewie w okresie 01.12.2004 r. - 31.12.2005 r.”.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 25 .10.2004 r. o godz.12.10 w siedzibie Urzędu Miasta Grajewo.Klub Warmii Grajewo zarządza targowiskiem miejskim, jednak czy nadal będzie to robił?

e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

co za przyglup chce oddac targowice w inne łapy, przeciez to glowne utrzymanie Warmii.

napewno wygra p.Gryn.....hahaha GTW.....Grajewska Grupa Trzymająca Władze........buhahahahaha

a dlaczego ma nie robic co przeszkadza i komu??? w koncu Warmia ma z tego jakies pieniadze a dla nich jednak sa one potrzebne????? a komu jeszcze????????

nie jestem kibicem Warmii, no moze sympatykiem bo na mecze nie chopdze ale ksa z targowicy miejskiej nalezy sie temu klubowi. to bedzie najsprawiedliwsze bo bądz co bądz klub reprezentuje nasze miasto a te pieniązki mu sie przydadzą. a tak trafia w łapy jakiejs jednej osobistosci ktora bedzie zgarniac wszystko sobie

popieram przedmówców- niech WARMIA nadal zarządza targowicą. Ach panowie (GTW) weście się za robotę a nie mieszajcie, bo to nie prowadzie do niczego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spoko MAFIA to przejmuje:) Bede lux teraz ;D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.