UWAGA

poniedziałek, 29 listopada 2021

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 1879 wyświetleń

KAS i CBŚP udaremniły przemyt papierosów

Litewska ciężarówka z ładunkiem desek została zatrzymana do kontroli w pobliżu polsko-litewskiej granicy w Budzisku. Z ustaleń funkcjonariuszy KAS i CBŚP wynikało, że w tirze jadącym do jednego z krajów Europy Zachodniej mogą być ukryte nielegalne papierosy. Ciężarówka została prześwietlona, a ładunek szczegółowo sprawdzony. Okazało się, że część palet z deskami jest specjalnie spreparowana, a w ich wnętrzu znajdują się białoruskie papierosy.

 

 

W ciężarówce kierowanej przez 56-letniego obywatela Litwy mundurowi znaleźli niemal 65 tys. paczek przemycanych papierosów o szacunkowej wartości rynkowej ponad 970 tys. zł.

 

 

Nielegalny towar trafił do magazynu Oddziału Celnego w Suwałkach. Kierowca tira został przesłuchany w charakterze świadka. Śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Suwałkach prowadzi Podlaski Urząd Celno-Skarbowy. - informuje st. asp. Maciej Czarnecki Oficer prasowy podlaskiej KAS Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

poniedziałek, 29 listopada 2021

Uwaga kierowcy - ślisko na drogach w regionie!

Komentarze (3)

Przecież on tylko przejeżdżał do europy zachodniej, więc o co ten hałas ? Ta wartość to wg. którego rynku ? Polskiego czy zachodnioeuropejskiego ?

Oj, to chyba II etap wojny hybrydowej - teraz zarzucą nas białoruskimi papierosami. Ha, ha.

Stary numer. Sami organizatorzy im dali na tacy i bokiem poszło kilka sztuk. To się nazywa spółdzielnia. Składamy się na transport a zysk dzielimy. Każdy sie wypiera ze nic niewiedział i sprawa ułożona.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.