sobota, 25 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 11528 wyświetleń

Karol najlepszy w Polsce

 Karol Bzura z Zespołu Szkół w Niećkowie zdobył I miejsce w konkursie plastycznym "Słucham Mistrzów. Dobrze wybieram" w ramach Ogólnoplskiej kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 2006. Kampania odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu. Karol otrzymał dyplom oraz nagrodę - odtwarzacz mp3. Karol, ktory jest niezwykle utalentowany plastycznie był zdobywcą I miejsca kampanii 2005 jeszcze jako uczeń gimnazjum w Szczuczynie.

 Wśród laureatów konkursu w kategorii szkół ponadpodstawowych znalazły się Agnieszka Fadrowska i Katarzyna Alicka zaś w kategorii szkół podstawowych: Ada Tyszka, Joanna Markowska, Adrian Wasilewski i Adrianna Komosińska.Klasy V i VI SP w Szczuczynie otrzymały nagrodę zbiorową w postaci słuchowisk profilaktycznych.
Barbara Paszkowska

Komentarze (3)

Dlaczego ktos usunął mój komentarz, może dlatego ze napisałem prawdę, toć to nie Karola prace tylko jego uzdolnionej siostrzyczki, on ja wykorzystuje i juz!

ja też mam na imie karol

O i nawet o Kasi coś na pisali ;D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.