Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 10956 wyświetleń

Karol najlepszy w Polsce

 Karol Bzura z Zespołu Szkół w Niećkowie zdobył I miejsce w konkursie plastycznym "Słucham Mistrzów. Dobrze wybieram" w ramach Ogólnoplskiej kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 2006. Kampania odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu. Karol otrzymał dyplom oraz nagrodę - odtwarzacz mp3. Karol, ktory jest niezwykle utalentowany plastycznie był zdobywcą I miejsca kampanii 2005 jeszcze jako uczeń gimnazjum w Szczuczynie.

 Wśród laureatów konkursu w kategorii szkół ponadpodstawowych znalazły się Agnieszka Fadrowska i Katarzyna Alicka zaś w kategorii szkół podstawowych: Ada Tyszka, Joanna Markowska, Adrian Wasilewski i Adrianna Komosińska.Klasy V i VI SP w Szczuczynie otrzymały nagrodę zbiorową w postaci słuchowisk profilaktycznych.
Barbara Paszkowska

piątek, 9 czerwca 2023

Rajgród. Piknik Dzień Rodziny 2023

czwartek, 8 czerwca 2023

Koncert Trele Morele Podlasie (21.06)

Komentarze (3)

Dlaczego ktos usunął mój komentarz, może dlatego ze napisałem prawdę, toć to nie Karola prace tylko jego uzdolnionej siostrzyczki, on ja wykorzystuje i juz!

ja też mam na imie karol

O i nawet o Kasi coś na pisali ;D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.