sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 10 komentarzy
  • 11560 wyświetleń

Karate po grajewsku

Znakomicie zaprezentowali się grajewscy karatecy w zakończonych w sobotę IX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin rozegranych w Białymstoku. Podopieczni sensei Radosława Mazurka, aż sześciokrotnie stawali na podium.

Medale z najcenniejszego kruszcu wywalczyli w kategorii pełen kontakt do 80 kg seniorów – Adam Kryszajtys oraz Bartosz Mazurek, startujący w konkurencji lekki kontakt do 55 kg młodzików.

- Udane zawody, zabrałem 10 zawodników, wracamy z sześcioma pucharami. Ponadto największy sukces w dotychczasowej karierze osiągnął Bartek. Wygrywał już zawody między-wojewódzkie w Augustowie, czy Igrzyska Polonijne w Łomży, ale tytułu mistrza województwa, jeszcze nie posiadał – cieszy się trener Grajewskiego Klubu Kyokushin Radosław Mazurek, prywatnie ojciec chłopca.

Wicemistrzostwo województwa w kategorii pełen kontakt do 55 kg juniorek młodszych wywalczyła Iza Drzazgowska. Ponadto grajewscy karatecy zdobyli jeszcze trzy brązowe krążki: Aleksandra Sulewska (do 45 kg kadetki), Piotr Więcławski (do 45 kg kadet) i Marlena Pisanko (pow. 55 kg juniorki młodsze).

W imprezie wzięło udział 142 zawodników reprezentujących 6 ośrodków. Sędzią głównym był sensei Marek Krejpcio 4 Dan z Suwałk. Organizatorem był Białostocki Klub Karate Kyokushin "Kanku" kierowany przez sensei Michała Puczko 3 Dan. Jubileuszowe, bo dziesiąte mistrzostwa województwa rozegrane zostaną za rok w Grajewie.


AM

 

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (10)

no i tak ma być !!! Grajewo górą !!!

Gratulacje i pozdrowienia dla grajewskich karateków :)

uussssssssssss powtorka :D

uuuuuuuu....no niezle na tym pierwszym zdjecie .pozdro forr wszyscy!!!!

kurcze, a w tvp bialystok w sporcie, nie nie było słychać..

ooo moj Pan od wf :D:D pozdrawiaaam :D


Gratulacje dla Oli

iza gratulacje i tak trzymaj grajewo gora.

makata, usss, fajnie sie tyralo jazdy dla pana na lekcjach w-f

To sie wie...

Miałam 3 miejsce ... xD

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.